Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Black Team

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: PİCASSO Black Team

nereden temin edebileceğimi de belirtebilirseniz memnun olurum saygılar...

Yorum yap

ben kıyı yüzücüsüyüm arkadaşlar kıyıdan av ararken 1 saatten sonra yormaya başlıyor. sonraki saatler ölüm. galiba ek ben olumsuz bir şey söyledim. başka palet de test etmiş değilim. 10 yıl önce satan çocuk yukardaki bilgiyi verdi bende etkilendim aldım. ama genelde milletin ayağında daha yumusak paletler görüyorum. bir kere daha düşünün.

murti 1974 sakarya

Yorum yap

Bu paleti sabırlı arkadaşlara tavsiye ediyorum. Kondisyonunuz iyi ve bacaklarınıza güveniyorsanız sizi yarıyolda bırakmayacak son derece dayanıklı bir palet. Yandan sıkma problemi bende de var. Bu yüzden 5mm patikle kullanamıyorum. Uzun süreli yüzen arkadaşlara tavsiye etmiyorum.
        Gökçe Mustafa Çal??kan-1975

"Haydi rastgele.."

Yorum yap

omürlük arkadaşlar ayaklığı olebi kauçukki midye bile kesmiyo palasındanda çok memnunum ama artık yok bu paletten tektük bayiilerin elinde kalmışsa kalmıştır.

Yorum yap

Bana çok sert geldi bu palet. Tüm dalış boyunca 1-1.5 km mesafe yüzmüşümdür ve gerçekten tüm enerjimi bu paletlerle yol almaya harcadım desem yalan olmaz. Sanırım derin dalışlarda avantajını gösterecektir.
            Mehmet ?çöz
            1977 / Izmir
            "Kolay De?il Islanmadan Bir Denizi Kucaklamak...!"

Yorum yap

Kesinlikle en evladiyelik paletlerden biri.Ayaklığı yırtmak çizmek imkansız gibi.Uzun mesafelerde biraz ağrı yapabilir fakat dalışlarda oldukça performanslı bir palet.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar.forumda yeni sayılırım .sizlere birkaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. Picasso black team almayı düşünüyorum.ayağım 42 numara .3mm çorapla kaç numara palet almalıyım ?birde paleti İstanbul Avrupa yakasında nerde bulabilirim.mesaj yoluyla bildirirseniz sevinirim.şimdiden çok teşekkürler.

Yorum yap

Asl? NECATİ MUTLU taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  merhaba arkadaşlar.forumda yeni sayılırım .sizlere birkaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. Picasso black team almayı düşünüyorum.ayağım 42 numara .3mm çorapla kaç numara palet almalıyım ?birde paleti İstanbul Avrupa yakasında nerde bulabilirim.mesaj yoluyla bildirirseniz sevinirim.şimdiden çok teşekkürler.
                  her markanın ayaklığı farklıdır , yaz kış 3 mm giyeceksen picasso 42-44 olur , sert palettir ayakların güçlü değilse yorar seni
                  KEREM UÇAR
                  1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X