Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Black Team

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Black Team

Dünyanın bugün ayağa en iyi oturan, en dayanıklı, serbest dalışta ve yüzmede kullanılan en süratli paletleridir.
    Bunun yanında, son üç yıldır Avrupa’nın en iyi paleti seçilmiş ve Japonya’nın en hızlı paletli yüzücüsü Nobaru Tomatake tarafından geçtiğimiz yıl Altın Madalya kazandığı 400m yarışında kullanılmıştır.
    Dünyanın efsaneleşmiş serbest dalışla zıpkın avcıları tarafından kullanılarak birçok dünya kupası kazanmalarına da yardımcı olmuştur. Stefano Bellani 2001 yılında Avrupa Balık Avcılığı şampiyonasında bu hayret verici paleti kullanarak günde 6 saatlik dalışla 2 günde 120 feet’e kadar inmiştir.
    Paletin en iyisi olması, dünyanın tek “soğuk döküm” kauçuk ayaklığı kendi bükülebilirliğine gerekli sertliği vermesinden ileri gelir. Bu yeni kauçuk bileşim, palet palasına en yüksek enerjiyi aktarmayı sağlar.
    Ayak çevresi oturaklı ama yanları sert durur.
    Uzun palalı yegâne palette sonuç olarak, elastikiyet ve ititcilikte mükemmel bir denge uyumu sağlanmış olmaktadır.
    Diğer palet markalarından benzersiz olan Picasso paletleri, palet palası veya kauçuk kısmıyla, en güç yüzme ve dalış durumlarında bile asla güçten düşürmez ve ıstırap verdirmez. Bunun nedeni hünerli tasarımı ve lateral built track teknolojisidir. Gerektiğinde değiştirilebilir pala, zarar verecek basıncı önlemek için çıkartılabilir.
    Bu yeni buluşun patenti Picasso’ya patentlidir.
    Paletli yüzme, dalış ve zıpkınla avcılıkta devrim!

yeni aldım ve bu paletten çok memnunum 8)

Yorum yap

Ben de sanırım bu paletten alacağım..

Selamlar,
      Sea you...

Serdar ALTINB?LEK

Yorum yap

bu paletin fiyatı nekadar acaba ve karadenizde nerde bulabirim tşk

Yorum yap

en son 105 €uro idi.

Yorum yap

sağolun cok teşekkürler

Yorum yap

wallah süper palet...

Yorum yap

Tarih: Cum Mar 23, 2007 19:19 Mesaj konusu:

bu paletin fiyatı nekadar acaba ve karadenizde nerde bulabirim tşk
                ben ordudan malzeme temin ettiğim bi arkadaşa söledim o da ogansub'dan sipariş etti, kargo dahil toplam 200ytl ye gelmişti... tarihi tam hatırlamıyorum ama yakın bi tarih vermek gerekirse 2007 ocak ayının sonuydu saygılar

ben

Yorum yap

sagolasın valla su anda parayı denklesdırmeye calısıyorum eger tamalarsam bende almayı dusunuyorum

Yorum yap

ne demek kardeş... aldığında pişman olmayacaksın... verdiğin parayı hakediyor emin ol... ben yarımşardan bir kilo bilek ağırlığı kullanıyorum tavsiye ederim

Yorum yap

eyvallah sagol ya ben gıresunda okuyorum buralara yolun duserse goruselım

Yorum yap

hasan ,gusel bi palet, ben de almayı dusunuyorum hatta bende ordan aldırabilirim, haberdar edersin kaça geliyo filan..
                        Sertaç Ercan
                        ---------------
                        Sinop/1981 A Rh(+)

Yorum yap

bende var hayet memlunun çok sağlam bir palet ama 2 tane bence eksik yönü var birincisi baya sert ayakları kuvvetli olmayan birini uzun dalılarda çok fazla yora bilir ikincisi ise ağaşonda bilek ağırılığı takviyesi gerekiyorum ben bir bilek için 500 gr kullanıyorum ama paletin itişi gerçekten çok güzel

Yorum yap

arkadaşlar bugün yarın bende bi palet alacağım ama daha tam karar veremedim; çok yorduğunu duymuştum daha önce de aynı paletin birde uzun yüzüşler ve orta su dalışları olan için de var, ikisi arasında kaldım.
                            Hüseyin ÇAMCI
                            0532 136 68 21

sigpic

Yorum yap

bu palet için pek hoş fikirlere sahip değilim beni en çok üzen iki kusuru sert yanları ayaklarıma azaplar çektirdi ve kullanırkenki sertliği ayak kaslarıma kıramplar rekoru kırdırdı. daha ne olsunki :twisted: benim yaşımdakilere uymaz herhalde biraz genç adam işi desek :roll: :mrgreen:

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X