Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Bat Serisi (Short-20-25-30-40)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R Bat Serisi (Short-20-25-30-40)

Bu tamamıyla yeni palalar, uzun araştırmalardan sonra, performans serbest dalışlarıiçin tek güvenilir palet palasıalternatifi olan karbon fiber palaların yerine koymak için, 2003 yılının başında Omersub tarafından tanıtıldı.

Bu palalar, genellikle yüksek teknik ve kapasiteli elektrik ve havacılık uygulamalarında kullanılan, kompozit fiber tabakalardan imal edilmekte, daha sonra yüksek hızlı Rambaudi CNC makinelerinde işlenmektedir.

Kalınlığı 1,6mm. ya da 2,0mm. olan orijinal tabakaların ve üst kısımdaki katmanın kalınlığına göre üç farklı tipte pala elde edilmiştir: BAT20, BAT30 ve BAT40.
    BAT20 orta hızlıversiyondur. BAT30 hızlı ve de BAT40 yüksek hızlı, performans dalışı palasıdır.
    Sonuç, karbon fiber pala gibi performans gösteren, bunun yanında darbe ve bükülmelere karşı çok daha dayanıklı, inanılmaz bir paladır. Geri dönüşsüz plastik kısım, düşüncede bile, bu uygulama için ulaşılamazdır. Her bir pala, son derece küçük toleranslarla, makinede, tam bir üretim bütünlüğü ile sonuçlanacak şekilde işlenmiştir.
    Pala; modeline göre değişen farklı kalınlıklarda, katmanların bir araya getirilmesiyle elde edilir. Sadece palanın iç kısmındaki kanal içinde bulunan oval bitiş çizgileri, bükülme etkinliğini ve geri dönüş hızını azaltmadan, darbe dayanımını büyük oranda arttırmak amacıyla dizayn edilmiştir. tasarlanmıştır.
    Pala kenarları, itiş esnasında patinaja sebep olmaması için suyu kanallayan ek kauçuk profillerle güçlendirilmiştir. Palalar, aşınmaya dayanıklı, kamuflaj desenli boya ile kaplanmıştır.

ben sagdaki paletten alicaktim carsamba gunu ama karar veremedim 95 dolarmı € mu ne dedi sizce uygunmu almakta hatami ederim yoksa cvplarinizi bekliyorum !!!
    onur guney ANTALYA
    09.03.1980

e-mail: kiss_of_death_07@hotmail.com 0543 457 77 07

Yorum yap

95 € yada 95 $ ise ben 4 tane istiyorum bundan.
      Yanlışın var Onur. Bu palet 200-300 € dan aşşağı değil.

Yorum yap

345 ytl satış fiyatı.

Yorum yap

kompozıt deıl ama normal tam anlamıyorum ama ınce deıl fakat model olarak aynı 170 ytl cektıler !!! nasıl uygunmu sızce ?
          onur guney ANTALYA
          09.03.1980

Yorum yap

Paletin markası, modeli veya resmini verirsen sana yorum yapabiliriz...

Yorum yap

resmini cekmeye calisicam :S sagdaki paletin aynisi aynı uzunlukta ve palalari deismeli gorunum olarak ayni fakat palalari farklidir !!!
              onur guney ANTALYA
              09.03.1980

Yorum yap

eğer sağdaki paletin aynısıysa bize hemen haber edersen seviniriz çünkü ben hemen alırım sende kaçırma derim

Yorum yap

OKTAY KARDEş SELAMLAR
                  omer bat 60 kompozit almayı düşünüyorum acaba bu paletlerin sağlamlığı nedir sonuçta denize tekneden değil karadan giriş yapıcam ayrıca onceden milenyum paletler vardı ve çok sertti kullanması çok zordu ayağı çok yoruyordu ancak çok süratli gitmemi sağlıyordu bat 60 ların sertliği nedir compozitlerin esnek olması milenyumlara göre dahamı yavaş götürür yoksa dahamı hızlı hareket imkanı sağlar

Yorum yap

Cem kardeş merhaba;

Bat serisi paletler çok iyi dizayn edilmişler ve gerçekten tüm komforu denizde bize sunuyor.
                    Fakat karadan girmeler palete zarar verebilir ve denizde 15 metreden yukarı çıkışta Ozan kardeşimin ayağında vida yerlerinden kırıldı palet. Firma arkasında durdu ve değiştirdi. Kompozit paleti her zaman sana tavsiye ederim ama bu paralara alırmısın bilmem. Milenyumla kıyaslama bile yapılmaz bu palet. hem yüzüş hem dalış için süper...

Yorum yap

Bat 60 diye bir sertlik yoktu, yeni mi çıktı? Ben BAT 40 kullanıyorum 3 yıldır, onun sertliği bile birçok dalıcı için çok fazladır, 60 çıktıysa herhalde hiç esnemiyor gibi bir şey olmalı...

Yorum yap

Kompozit paletler çıkıştan daha ziyade uzun yüzüş için dizayn edilmiş paletlerdir... Çıkışta daha iyi performans almak için carbon palet tercih etmenizde fayda var...

Yorum yap

suda bel hizasına kadar gelip paletleri giysek bir sakıncas ı olmaz herhalde

Yorum yap

bat 60 yeni çıktı,ben yaptım,çok güzel esniyor. :mrgreen:
                            Bu?ra BOYACI..

Yorum yap

yahu arkadaşlar yanlışlıkla 40 yerine 60 yazdım pişman ettiniz vallahi
                              ama icat edilecekse bat 60 onuda yapmak artık bana farz olmuştur

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X