Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Millennium Competıtıon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R Millennium Competıtıon

PATİK: Farklı bükülebilirlik iki ayrı bileşikten oluşan kauçuk
    PALA: Değiştirilebilir, siyah renkte, "Rigid Polymer" , performans için yüksek sertlikte
    Omersub değiştirilebilir palet patiği, bizzat O.ME.R teknisyenleri tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve günümüzde varolan en yeni baskıkalıp teknolojisi ile üretilmiştir.
    Palet patiğinin iç geometrisi, "Beta Tools'" un güvenlik ayakkabılarıüretimindeki tecrübesi sayesinde, tam konfor için ergonomik olarak dizayn edilmiştir.

Palet patiği, konfordan vazgeçmeden vuruş etkinliğini arttıran, ayağın farklı bölümlerine yayılan iki ayrı kalınlıktaki doğal kauçuk bileşiminden imal edilmiştir.
    Ölçü 38/40
    Ölçü 40/42
    Ölçü 42/44
    Ölçü 44/46
    Ölçü 46/48

1 haftadır mecburiyetten omer millenium competiton siyah pala kullanıyorum.. çok sert olduğunu gördüm. bilek ağrısı yaptı. özellikle zayıf arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmem.

Yorum yap

bu paleti 2sezondur kullanıorum gayet memnunum 10 15metrelere rahat inip çıkabiliorum uzun yüzüşlerde yormuyo ama berkay beyin dediği gibi zayıf olanları belki zorlayabilir
      Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
      bayraklideniz@gmail.com
      0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
      M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

berkay bey kesinlikle dogru soyluyor 2-3 kere giydigim sıfır paletleri bu yuzden satılıga cıkarıyorum pala palet bileklerimi felaket agrıtıyor dalıs bir eziyete donuyor o yuzden satıyorum

Yorum yap

acaba fiatları nedir?

Yorum yap

85-90 euro civarı sanırım

Yorum yap

bende bu paletten kullanıyodum çok sert ayaklarımda ağrı yaptı sonra kompozite döndüm herkeze kompozit tavsiye ederim

Yorum yap

O.ME.R milenium paletlerin çeşitli sertlik dereceli bulunmaktadır.Dalış yapacağınız derinliğe göre bunlar değişir.Eğer sığ sularda kullanıp derin dalışlarda kullanmayacaksanız milenium winter modelini seçmelisiniz.

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R Millennium Competıtıon

bende bugun omer millenium competiton siyah pala aldım bugun deneme sansı buldum pala bıraz sert ve patık kısmıda rahatsız edıyor arkadaslar

Yorum yap

Bende son 3 aydır omer millenium palet kullanıyorum.Tank gibi paletler. Son derece memnunum. 3-4 saatlik dalışlarda bile yormuyor (uzun yıllar farklı spor dallarıyla uğraştığım için bacaklarım güçlü, belki bu nedenle beni pek yormuyor). 2-10 metre arası dalıyorum. Sığ sularda dikkatli olursanız palet bir zarar görmüyor. Bilek ağırlığı şart.

Yorum yap

bu paletı tavsıye edermısınız

Yorum yap

1,85-95 kg mım

Yorum yap

Merk kardeşim maşallahın var..Yaş 15 ama kapı gibisin..
                          Kilo ve boyundan çok av yaptığın derinlik palet seçiminde önemlidir.Kara kıyı yapar açığa bakmam dersen işini gayet güzel görür.Gayet güzel ve sağlam bir paletdir.Fiyat performans iyidir...Dal sağlıcakla
                          Ozan ÖNEN
                          15.07.1981
                          Çanakkale
                          MERTSUB DALI? DONANIMI
                          www.mertsubonline.com
                          ?? =0286 214 00 30
                          ozan@mertsubonline.com

Yorum yap

Bu paletle ilgili daha öncede yorum yapmıştım ama biraz daha ilave edeyim dedim; ben bu paleti bir buçuk yıldan daha fazla bir süredir kullanıyorum. Ayak numaram 43, 3 mm çorap kullanıyorum ve bu paletin 46 - 48 numarasını kullanıyorum, bir çok kez kıyıdan girerek dalışa başladım ve ilk 6-7 aylık kullanımımda genellikle sığ sularda daldım, aslında acemiğilimi bu paletin üstünde geçtim, sığlıklarda, taşta çakılda bu paletle yürüdüm ama üzerindeki çizikleri saymazsak palet halen taş gibi. Gerek pala gerekse ayaklık kısmı oldukça kaliteli malzemeden yapılmış, palalar değiştirilebilir hatta kompozit pala bile takılabilir ama ben daha ilk palaları eskitemedim bile. Biraz ağır olduğunu, ayağı yorduğunu söyleyen arkadaşlar var ama beni hiç yormadı, oldukça memnunum, herşey bir yana dayanıklılığı konusunda benden 10 üzerinden 10 aldı.

Yorum yap

mustafa abimizinde dediği gibi taş gibi palet. benim boy 1.70 kilo 60 bacaklarımda okadar kuvvetli diil. ilk bir iki dalışta bacaklarınız ağrı yapıyo ama sonraları ne bilek ağrsı nede bacak ağrısı olmuyor. yumuşak palet isteyenlere kesinlikle tavsiye etmem. ama dalış performansı çok yüksek bir palet.
                              ömer demeto?lu
                              532 522 81 76

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X