Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Millennium Black & Green

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: O.M.E.R Millennium Black & Green

bundan bendede var ama gercekten güzel kullanıslı bir palet ama 3 saat ve daha fazlası suda kaldıgınızda bilekleriniz cok yoruluyor palası gercekten biraz sert ama güzel palet kötü degil.

Yorum yap

bu omer paletın palasının fıyatını bılen varmı???

Yorum yap

bende 3 sene cıvarında kullanıyorum. gercekten performansı cok güzel sadece benim bilgisizligime geldi sert aldım siyah modeli en sertiydi sert aldım daha saglamdır diye türk aklı iste yazarken bile gülüyorum cok uzun dalıslar yapıyorum ve cok yoruluyorum. 5 saat falan dalarsam mutla ama mutlaka 5 defa dinleniyorumdur. bazende akıntıya bırakıyorum kendimi. ama akıntılı sularda cok yorucu bir palet asla tavsiye etmem. ama sertligi hariç dizayn ve performansı KISA süreli dalıslar icin cok iyi.

Yorum yap

Bence OMER ayaklık, kompozit pala(NİTROSUB, BUDAK VEYA APNEA kompozit pala).Bende hem milenyumu(siyah) hemde compatitaon pala var, bir süre sonra uzun süreli dalışlarda ve mesafeli yüzmede ayak bileklerini baya bir yoruyor hatta av işkence haline geliyor, hele dalgada varsa...Bir de nitrosub pala edindim, kompozit palayıda denemenizi tavsiye ederim.

Yorum yap

arkadaşımda var geçen deneme amaçlı aldım süper en kısa zamanda bende alıcam tavsiye ederim iyi dalışlar ve avlar
            Ceyhun Ak?n

Yorum yap

Arkadaşlar Orka kampanya yapmış.

Palet şu anda 150 TL den satılıyor.

Yorum yap

evet ben aldım nasipse yakında talıp test edicem
                .

Yorum yap

milennium runner palalarım kırıldı fiyat uygun du 14 euro teki bende 2tane milennium siyah pala sipariş ettim runner a göre farkı ne olur acaba yani tamam sert uzun yüzüşlerde yoruyor da runner da aynıydı yani 15 ile 20metre arası dalış hedefim var cok farkedermi aceb ?????

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X