Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Tecknosport

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Tecknosport

Teknopolimer değişebilir palalar
    Kauçuk kapalı ayaklık
    Renk: Siyah
    Ayaklık Numaraları
    40/42 -- 43/45 -- 46/48

Bu modeli kullanan kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan değerli tavsiye ve görüşlerini rica ediyorum.
    Teşekkürler
    Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

Bu paleti 2,5 senedir kullanıyorum. Hafif, yumuşak ve rahat bir palet. 0-10 metre arası dalıyor ve satıhtan uzun yüzüşler yapıyorum. şimdiye kadar herhangi bir bilek ağrısı vs. yaşamadım, zaten dediğim gibi yumuşak bir palet. Palalarının değişebilir olması bir avantaj, aynı ayaklıkları kullanarak ileride kompozit palalara geçebilirsiniz. Her dalıştan sonra mutlaka tatlı su ile yıkarım, şu anda sadece kullanımdan kaynaklanan çizikler var. Herhangi bir çatlak vs. yok. Uzun palaya yeni başlayacaklara, satıhtan uzun yüzüşler yapanlara ve sığ su avcılarına şiddetle öneririm.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

& ay kadar kullandım. Kompozite nazaran sert ama diğer paletlere nazaran yüzüş konforu güzel. Ben kayalara vurarak çatlaşmıştım ucundan. Biraz nazik Tavsiye ederim. Fiyatıyla kıyaslı başka palet almaya gerek yok derim.

Yorum yap

fiatları nedir acaba

Yorum yap

Evet bayadır araştırıyorum ve fiyat olarak da bu çok uygun bir palet,başta tigulio mu bumu diye kararsız kaldım ama bu modelin ileride palalarının da değiştirilebilmesi bencede avantaj.Tigulio sabit palalı ve parçasıda sanırım zor bulunuyor.(gerçi palası kırılınca parçaya da gerek yok ya)
            Ve uzun palaya ilk defa geçeceğimide düşünerek çok fazla para vermeden kullanışlı bişey olması adına bunu tercih edicem.

Teşekkürler
            Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

Palasının uzunluğu ne kadar? Resimlerinden anlaşılmıyorda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

bu paletin orta sertlikteki palasıyla beraber fiyatı ne kadar?

Yorum yap

Paleti daha önce kullandım orta sert,yumuşak gibi dereceleri yok .80 cm den uzun ve sığda,dar alanlarda pek rahat değil ayrıca bilekleriniz güçlü değilse yeni başlayan biri için uygun değil.Değişen palası,sağlamlığı avantajları.

Yorum yap

arkadaşlar bende bu paletten aldım ilk dalışımda ucundan çatladı ve firma kullanım hatası diye değiştirmedi
                    fiyatına gelince fabrika 78 Euro desede sakın inanmayın çok daha ucuza bayilere veriyolar fiyatları duysanız inanamazsınız
                    60 euroya bile satan alan var

Yorum yap

Herkese merhaba. palet arayışı içindeyken bu modeli inceledim herşey güzeldi de son mesaj işi bozdu. İlk kullanımda çatlayacak kadar zayıf olmamalı diye düşünüyorum. İlk fırsatta incelyeceğim.

Yorum yap

Selam Emre,

Ben de yaklaşık 3 senedir, genelde sığ suda kullanıyorum (suya taşlık kıyılardan bazen de kayalardan girip çıkıyorum) ve memnunum bence o fiyata güzel bir palet.
                        Tavsiye ederim.

Saygılar...

Yorum yap

arkadaşlar yerli ve ucuz diye tercih ediyoruz ama ilgi ve alaka sıfır siz yinede omerden pikassodan şaşmayın 100 milyon fazlayla kimse ölmez kaliteli olsun sizin olsun çünkü uzun ve sert yapısı bileklerinizi çok yoruyor

Yorum yap

Paletin ölçülerini verebilecek birileri var mı acaba ?
                            Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

Arkadalar tam ölçmedim ama boyu 85 cm diye biliyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X