Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

H. Dessault Force Karbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

250 yurocuk veriyim

Yorum yap

Asl? sbeyat1 taraf?ndan gönderilmi?
      250 yurocuk veriyim
      Yok satmaaaaaam
      UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Bugun ılk defa yenı aldıgım paletımı denedım.Yorumu pek uzun olmayacak..MUKEMMEL PERFORMANS!
        UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Ediz bey bu paletten almayı düşünüyorum.. eğer kullandıysanız palet hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.. birde sizdeki hangisi F1 mi F2 mi..? Saygılar..

Yorum yap

Benim kullandigim f1 modeli.Paletin tepkileri cok iyi ve hic ayagi yormuyor.En fazla 15 m ye indim bu paletle gercekten performansi guzel.Yaklasik 4 -5 km yol yuzdum ayagimda yok gibi.Pisman olmazsiniz bence..

Yorum yap

Teşekkür ederim Ediz bey.. izninizle bir şey daha sormak istiyorum çünkü aldıktan sonra tüh keşke diğerini alsaydım demek istemiyorum.. sizce F1 15 m.den derindede verimli olurmu..?

Yorum yap

O konuda denemeden birsey diyemem,yanlis yonlendirmek istemem.

Yorum yap

Teşekkür ederim ilginiz için..

Yorum yap

boy ve kilo oranını bilmiyoruz ama fikir yürütebilirsen bu oranlar yüksekse sert olan paleti varsa onu tercih edebilirsin

Yorum yap

Cevap: H. Dessault Force Karbon

yorumlar cok olumlu , tercih edecek olsak c4 flap mi yoksa bumu ?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X