Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

C4 Falcon Karbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaşlar sanırım bugün Hakan GENCER kırılan palanın yerine yenisini yolladı. Benim duyumum böyle. Ama yanlış doğru sanırım bilgisi gelir.

Yorum yap

Doğrudur. Hakan abi aynısını banada söyledi.

Yorum yap

önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum yap

Hakan kardeşim gereken ilgi alakayı gösterdi saolsun.....

Yorum yap

Asl? Cem ÖZBAKIR taraf?ndan gönderilmi?
            Asl? kurt taraf?ndan gönderilmi?
            Merabalar. Fiyatını bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
            C4 Falcon palalar çifti 245 €'dur.
            Ne biçim iştir bu ya, bunun maliyeti ne Allahaşkına :roll:

Yorum yap

parası olan alsın tavsiye ederim dedikleri gibi karadan girenlen almasın demiycem ebn karadan giriorum bir kusurunu gormdeim topu top 2 kere girdim daha ama

Yorum yap

arkadaşlar bende kendim yapmak istiyorum ama eterniti herkes bilir eternitin düz olanları var sanıyorum polyesterden imal ediliyor ben o malzemeyi deniycem önerilerinizi msn den de alabilirim saygılar

Yorum yap

Valla ben c4 falcon karbon paleti 4 yıldan beri kullanıyorum hiç öyle kırılma mırılma gibi bir olayla karşılaşmadım herkese tavsiye ederim .Fakat önemli olan şu.Bir kıyaslama kullanım tarzı örneği vericem :smotskin ve jarse elbise arasındaki kullanım ve naziklik farkı nasılsa bu paletler arasındaki farkta o kadardır.Eğer bu kullanıma uygun tecrübeyi kazanmışsanız bu paleti kolay kolay eskitemez,pahalı olan paleti uzun yıllar kulanabilir hatta verilen parayı helal bile edersiniz.
                  Herkese bol trofeli avlar dilerim..
                  http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
                  1970/?ZM?R

Yorum yap

KIVILCIMA KATILIYORUM FUAT HOCAM KARBON PALET YAPIYOR İKİTELLİ TORMAK SANAYİ SİTESİNDE HERKESE BOL şANS

Yorum yap

[quo
                      te="skin-dive"]c4 kırılıyo diyolar nası kırılıyo lütfen açıklarmısınız almayı düşünüyorum bide fiyatı tam olarak bilen varsa şimdiden teşekkür ederim[/quote]
                      3 yıl garantili bir palet
                      fiyatıda 215€
                      Kendim kullandıgım içinde rahatlıkta tavsiye edebilirim.
                      Kusursuz bir ürün..

Yorum yap

Cevap: C4 Falcon Karbon

Arkadaşlar merhaba ,

yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Kırılmaymış catırdamaymıs gibi şeyler benım basıma gelmedi. Kıran arkadaslarada helal olsun dıyorum. Ben su anda paletlerımı satıyorum kışın kullandım 10-15 metre derınlıkde hıcbır sorun yasamadım ama artık havalar ısınıyor o yuzden bıraz daha derın calısmaya basladım ve artık 20-25 den sonra 1.90 lık 100 kg lık bır adamı 2.5 sertlıgındekı bır c4 ıtemıyor. Fiyat olarak 380 tl dusunuyorum. 85 kg ve altı ısenız tam sıze gore ama 85 kg uzerınde ısenız ve 15 metre altı av yapıyorsanız kesınlıkle paletlerımı tavsıye etmıyorum. Paletler garantılıdır bıldıgınız uzere herhangı bır sey yaptıgınız taktırde direk olarak degısıme yolluyorsunuz uzerınde garantı numaraları bıle duruyor bırkac minik çizik var.

su gunlerde internetım bıraz sorunlu o yuzden sorusu olan ve ılgılenen arkadaslarım lutfen bana 532 294 1982 nolu telefonumdan ulassınlar.

teşekkurler

Yorum yap

Asl? İlhan Görgü taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          [quo
                          te="skin-dive"]c4 kırılıyo diyolar nası kırılıyo lütfen açıklarmısınız almayı düşünüyorum bide fiyatı tam olarak bilen varsa şimdiden teşekkür ederim
                          3 yıl garantili bir palet
                          fiyatıda 215€
                          Kendim kullandıgım içinde rahatlıkta tavsiye edebilirim.
                          Kusursuz bir ürün..[/QUOTE]

Palet demissiniz ama sanirim sadece palalari kasdettiniz. Sadece palalar olsa bile fiyat hala ayniysa cok iyi bir fiyat.
                          BORN TO FISH..
                          FORCED TO WORK..

FB: https://www.facebook.com/turquaz.cam.holder
                          https://www.facebook.com/calm.power
                          E-Posta - Skype: alp_arslan@hotmail.co.uk
                          Instagram: https://www.instagram.com/turquazsub_official
                          Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUh..._as=subscriber

Alp Arslan 09 Ekim 1977

Istanbul Universitesi
                          SBF Uluslararasi Iliskiler

Yorum yap

C4 Pala;
                            İnsanı psikolojikmi etkiliyor yoksa cidden perforansımı çok iyi çözemedim.Ama tek bir gerçek var 4-5 mt den sonra inerken mükemmel bir itiş gücü sağlıyor. çıkarken zaten başarılı bir palet.25 sertlikte kullanıyorum omer milenium ayaklıkla Önerilen kombinesini almıştım.(c4 ün kendisi bu ayaklığı öneriyor,almak isteyen arkadaşların buna dikkat etmesini isterim.)
                            uzun süreli yüzüşlerde dahi mükemmel konforu var.yoruculuğunu görmedim.
                            fiyatını hak eden nadir ürünlerden biri diyebilirim.
                            Kullanırken dikkat edilmesi gereken şey sadece kıyı girişlerinde oluşan çizikler...Bunun haricinde kırılma tarzı bir olay başıma gelmedi.Ama kayalıklara paletin uç kısmının dik çarptırılmamasını tavsiye ederim.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X