Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

C4 Falcon Karbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• C4 Falcon Karbon

Karbon malzeme
    Ebatlar: 190 x 760 mm
    Sertlik seçenekleri
    25 Soft – 30 Medium – 40 Hard
    Renk: Siyah

Ayaklık no 38-40-42-44-46

arkadaşlar falkon karbon c 4 ümün birisini bugün kırmayı başardım.......... tamiratı için bir önerisi olan varmı acaba .........

Yorum yap

karbon palet fuat öztür yapıor o yardım edebilir

Yorum yap

adam çekiçle kıramıyor siz kırmışsınız helal olsun

http://www.youtube.com/watch?v=5ykIeEpCYPI

Yorum yap

kıvılcım .... bilgilendirmen için teşekkürederim ......

Yorum yap

Merabalar. Fiyatını bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Yorum yap

c4 kırılıyo diyolar nası kırılıyo lütfen açıklarmısınız almayı düşünüyorum bide fiyatı tam olarak bilen varsa şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

Bana kesinlikle kırılmaz gibi geliyordu ama yanılmışım..... Daha doğrusu nasıl kırılabildiğini birtürlü anlamışdeğilim , bir iki arkadaştan dalış sırasında keskin kayalıklara çarpınca kırılabildiğini duymuştum ama benimkisi su yüzeyine çıkarken . OMER patikliğin , palayı tutan bölümünün üst kısmından kırılması sonucu C4 pala ( vidalama ) yerlerinden ikiye ayrıldı ..... Sonuçta ,hata bendemi . OMER demi . yoksa C4 demi anlayamadım..... sanırım malzeme yıpranması sonucu bu başıma geldi , OMER patikliği 5 , C4 pala yıda 3 senedir kullanıyordum ve her ikisindende sonderece memnundum....... Fiyat olarak 120 € ile 150 € arasında değişiyor ( tek pala )

Yorum yap

teşekkür ederim yani almaya değmez bir malzeme diyebilirmiyiz?

Yorum yap

Asl? kurt taraf?ndan gönderilmi?
                    Merabalar. Fiyatını bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
                    C4 Falcon palalar çifti 245 €'dur.

Yorum yap

valla paletler super ama fiyatta ona gore super her baba yigidin paraya kıyıpta alabilecegi palet degil bunlar 245 euro hakikaten cok para yoksa hic dusunmez hemen alırdım

Yorum yap

Melih kardeş ... Kesinlikle ( almaya değmez ) DİYEMEM..... Sadece biraz dikkatli kullanmak gerekiyor....... ( tüm karbon paletler için geçerli )

Yorum yap

ok anladım sağol

Yorum yap

C4 falconlar uzun süre kullanımdan sonra çıtırdamaya başlıyor kıvırdığınız zaman. Bu ses aradaki epoxylerden geliyor, epoxy çatlaması. Karbon alacakların BLEU veya XXone tercih etmelerini öneririm. Sıkı örgü karbon, üzeri ince ful tabaka epoxy ile kaplanmış olup, ben üzerine kurşun kemer düşürmem, bagaj tumba dolu ilen en altta kalmaları, yarım metre akıntılı ve çok dalgalı sularda kayaların üzerinde kullanmalarıma rağmen birşey olmadı. Siz de yapın diye söylemiyorum ama tüm C4 lerini kıran tanıdıklarım Bleu ve xxone kullanmaya başladılar. 2si de aynı fabrikadan çıkıyorlar. xxone bleu karbonlarını kullanırken bleu de xxone kompozitlerini kullanıp 2 ayrı marka olarak basıyorlar. Fiyatı da 250 euro civarı olması gerekiyor.

Yorum yap

.......................................

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X