Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SPORASUB Elit Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: SPORASUB Elit Pro

bununun yerine Picasso black team yada Picasso power alınabilir bottan derin avlanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı bugüne kadar

Bir yorum yaz:

• denizman
    yan?tlad?

Hd deffault ile elit pro arasindaki fark nedir.Bilgi verirseniz memnun olurum.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bu paletı yaklasık altı yıl kullandım tam 4 cıft eskıttım cok kalıtelı dıyemem 10 metre ve ustu ıcın ıdeal suporasub artık bu paletlerı uretmıyo bıldıgım kadarı ıle omer almıs yenı surumlerını omer ıle uretıyo

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Merhabalar

Bu paletin kırmızı palalı olanını bir arkadaşım vermişti (ölçü olarak siyahla aynı) fakat kırıldı yenilemek istiyorum, acaba sertlik olarak siyahıda aynımıdır bilen varsa bi cevap arıyorum.

Saygılar

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Asl? esemiyake taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Paletleri bugün kullanma imkanım oldu ayaklık yumuşaklığı iyi palaların itişide güzel yaklaşık 2 saat falan kullandım Daha önce uzun pala kullanmadım ilk defa kullanma fırsatım oldu. ayaklarımı birtürlü yüzeyden alamadım hatta bileğimi yukarı dğru kaldırdığımda pala su dışına çıkıyor buda aşırı ses yapmakta çeşitli tarz denemelr yaptım bisiklet çevirir gibi yukarı aşağı nebilim ağırlıkları dahada aşağıya çekerek ayaklardaki yükü arttırmaya çalıştım ayaklarımı batırabilmek için ne bilyim içime sindiremedim bir türlü paletlerimi bilek ağırlığıda kullanıyorum üstelik. alışamadım bir türlü hatta satmayı da düşündüm açıkçası 2 saat su gördü. yoksa palaları değiştirerek bu sorunumu çözebilirmiyim ne bileyim kararsızım devam edeyim satayımmı. bu konuda fikirleri olan arkadaşlar varmı?
    hocam devam edın bence kullanmaya.ılk defa gecmıssınız uzun palete garıp gelmesı cok normal.zaten elınızdekı palet yarı uzun palet seklınde cok uzun degıl.bence bu paletı öldurene kadar kullanındaha uzun paletlerde muthıs rahat edersınız tabı son karar sızın ıı dalıslar kolay gelsın

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Paletleri bugün kullanma imkanım oldu ayaklık yumuşaklığı iyi palaların itişide güzel yaklaşık 2 saat falan kullandım Daha önce uzun pala kullanmadım ilk defa kullanma fırsatım oldu. ayaklarımı birtürlü yüzeyden alamadım hatta bileğimi yukarı dğru kaldırdığımda pala su dışına çıkıyor buda aşırı ses yapmakta çeşitli tarz denemelr yaptım bisiklet çevirir gibi yukarı aşağı nebilim ağırlıkları dahada aşağıya çekerek ayaklardaki yükü arttırmaya çalıştım ayaklarımı batırabilmek için ne bilyim içime sindiremedim bir türlü paletlerimi bilek ağırlığıda kullanıyorum üstelik. alışamadım bir türlü hatta satmayı da düşündüm açıkçası 2 saat su gördü. yoksa palaları değiştirerek bu sorunumu çözebilirmiyim ne bileyim kararsızım devam edeyim satayımmı. bu konuda fikirleri olan arkadaşlar varmı?

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

esem bey mrh ben bıraz cevaplamaya calısayım.oncelıkle ayaklıkları cok yumusak bır palet rahatsızlık vermez.palaları kırılgan yapıdadır pvc malzemeden oldugu ıcın oda sanırım.onun dısında ekonomık bır palettır ıtısı fena degıl tabı derınlık artıkca sıkıntı cıkarabılır ama derınde bana guven vermedı su an picasso blackteam kullanıyorum daha guzel.ama uzun palaya alısmak ıcın bence ıı bır palet ve yumusak.palalarına agosondan kalkarken asırı basmassanız bır sorun cıkaracagını sanmam.ama cok derınde kullanmayın derım kırılgan yapısı var palaların.başka pala olurmu bılmıyorum ama 0-10 metre arası cok rahat gelmıstı bana denedıgımde gule gule kullanın ıı avlar.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

g
    ü
    n
    c
    e
    l

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

sporasub elite pro paletimi bugün kargodan aldım. genelde 0-20 arası dalıyorum bu paletlerin bana uygun olabileceğini düşünüyorum. ama deneme fırsatım olmadı. bu paleti kullanıpta artı ve eksilerini paylaşan pek fazla bilgi yok.
    mesela bilek ağrısı yaparmı (ben ayak kaslarıma güvenirim genelde ama)
    Ayaklık olsun pala olsun uzun yüzüşlerde yorgunluk verirmi
    agaşonda nasıl iniş ve çıkışlarda performansı nasıl
    ne kadar dayanıklı palaları farklı markalarla değişebilirmi
    bu paletleri kullanırken extradan dikkat edeceğim şeyler varmı
    nebileyim bu konularda çok dağınık bilgilere ulaştım. yinede aldım
    kullanan arkadaşlar edindiği bilgileri paylaşırlarsa çok sevinirim
    teşekkür ederim.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bu paletı 6 ay bıle kullanamadım kasada ufak bı mıdye yarası vardı kurtaramadım bu yıl ıcınde ıkıncu suporasab daha almam..

Bir yorum yaz:

• Alper KRAL
    yan?tlad?

3 senedir bu paletleri kullanıyorumm ve beni kesinlikle yarı yolda bırakmadı.(1 kere bıraktı ozamanda paletleri evde unutmuştum) Herkese tavsiye ederim 0-20 m çok rahat kullanılıyor..
    En son düzenleyen Alper KRAL; 19.Mayıs.2008, 23:10.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

ben bu paleti kullanıyorum gerçekten çok güzel bir palet çok ii esneyebiliyor ayağıda hiç yormuyor uzun yüzüşler için ideal yeni başlayanlara tavsiye ederim güzel bir palet

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

TuzluSu - Balıkadam Ürünleri Satış Mağzası
    aramızda bu siteden alışveriş yapmış olan varmı?

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Bende 2 gün önce dalıcı Cem beyin tavsiyesiyle aldım. söylediğine göre 25 sene bu paleti kullanmış ve çok memnunmuş. Cem beye yardımlarından ve fiyattaki uygun iskontodan ötürü ayrıca nezdinizde teşekkür ederim. Eminimki doğru tercihtir.

Bir yorum yaz:

• ABYSS
    yan?tlad?

Ayaklığı konforlu fakat palaları çabuk kırılabilen bir palet.Dışarıda fiyat performans paleti.Ama burda değil bence.

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X