Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Kompozit Fiber

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: APNEA Kompozit Fiber

APNEA FİRMASINA ve SEMA HANIM'a TEşEKÜRLER....
    Apnea Kompozit paleti rahatlığı ve kullanışlılığından dolayı bende tavsiye ederim ,geçen ay bir şekilde paleti çatlatmışım, Gebzede oturduğum için direk Apnea Firmasını arayıp yetkili Sema hanımla görüştüm, kendisi paleti göndermemi ve inceledikten sonra palanın ücretli veya ücretsiz değişeceğini söyledi, paleti gönderdikten sonra Sema Hanım arayıp beni bilgilendirdi ,sonuç olarak bana ayaklık cebi dahil sıfırını gönderdi ve hiçbir ücret almadılar Firmaya ve Yetkili Sema hanım'a çok teşekür ederim
    MEHMET DURMAZ
    1969
    GEBZE
    0535 723 47 23

Yorum yap

bende apnea kompozit palet aldım yalnız bir sorum olacak paletlerin yanında normalde klipler oluyor bir çok arkadaşımda oldugunu gördüm yeni aldıgım palette göremedim.bu klipsleri nerden temin edebiliriz yada bu şekilde kullansam sorun olurmu ..?

Yorum yap

apnea firmasına karalamak istemem ama 3 sene boyunca kamuflajlı olan apnea cfb paletleri kullandım ve 2 kere tamirat gördü biri ayaklıktan ikincisi de palanın ayaklığa takıldığı yerden genellikle 0-30 mtlerde dalıyorum ve avlandığım mera taşlık olmasından dolayı kompozit paletleri tercih ettim yalnız kimse yanlış anlamasın çünkü paletleri hiçbir şekilde zorlamadım ve yanlış kullanmadım Picasso black teamlerim vardı kaç sene derin dalışta kullanmama rağmen yüzeysel çizik dışında herhangi bir sıkıntı yaratmadı.apnea cfblerin sorunu şu aslında ayaklığa giren yerde takviye az diye çok hassas birde palalar gitgide incelmiyor o yüzden şahsen tavsiye etmiyorum.Dün okuldan sonra camım sıkılmıştı uzun süredir de dalmıyordum ve tekrar aynı yerden kırıldı ve beni yarı yolda bıraktı Allahtan yanımda badim vardı yedek paletlerimi getirdi eğer tek dalmış olsaydım hayli zaman alacaktı kıyıya tek paletle yüzmem

Yorum yap

Arkadaşlar apnea kompozit mi almalıyım yoksa omer stingray mi , genelde kayalık kıyılarda 0-15 metreye kadar dalıyorum...? İkisinin de fiyatı birbirine yakın.

Yorum yap

Apnea yıne guzel bır palet sunmus kullanıldı ve en ıyısı ayagı fazla yormuyor.

Yorum yap

Asl? apache52 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Arkadaşlar apnea kompozit mi almalıyım yoksa omer stingray mi , genelde kayalık kıyılarda 0-15 metreye kadar dalıyorum...? İkisinin de fiyatı birbirine yakın.
              o metrelerde hertürlü kaliteli palet işinizi görür kondisyonlu iseniz Picasso omer stingray yada milenium olabilir ben milenium kullandım derinde bile rahatsızlık vemedi ama tercih sizin aklınıza takılan bir konu varsa her dahim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Yorum yap

s.a arkadaslar ben karbon pala uretmek ıstıyorum ben zaten kompozıt ısıyle ugrasmaktayım bana sadece sız dalıcılar palada neye önemverırsınız palada ne ararsınız bırde acıları ne olmalı yanı sızlere bır pala nasıl hıtap etmelı yapacagım palayı bana yardımcı olcak arkadassa malıyet mıktarında verıcem o arkadas yapacagım palayı permonmasını test edecek bende serı uretımle cevırıcem sızlere yerlı ve daha ucuz karbon palalar sunucam hepınıze sımdıden hayırlı dalıslar

Yorum yap

Merhaba. Ben daha bu işe yeni başladım. Ayakkabıyı 40_41 giyiyorum. Dalış elbisesi de aldım ama daha kullanmadım. Paleti çıplak ayağa giyiyoruz diye biliyorum. Ama kışları patikten sonra giyeceğimize göre palet alırken kaç numara daha büyük palet almalıyız?

Yorum yap

oncelıkle esnek ve kırılmaması gerekıyor.ınternette yapılıs vıdeoları war yurt dısında ınsanlar kendı palalarını yapıyorlar.ınternette acıları ılede bılgıler war.kolay gelsın
                    TUNCAY ERÇ?N
                    ANTALYA/MERKEZ
                    O RH (+)
                    0507 558 58 47

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X