Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Kompozit Fiber

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Kompozit Fiber

Kompozit Fiber değişebilir palalar
    Kauçuk kapalı ayaklık
    Renk: Siyah -- Kamuflaj mavili -- Kamuflaj yeşilli
    Ayaklık Numaraları
    40/42 -- 42/44 -- 44/46 -- 46/48
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 17.Eylül.2009, 13:00.

Apne Kompozit kullanıyorum ve çokta memnunum. Bundan önce kullandığımız plastik palalılarla kıyas bile edilemez. Yüzüşte ve dalışta çok büyük komfor sağlıyor. saatlerce yüzseniz bile yüzdüğünüzü hissetmiyorsunuz. Herkese tavsiye ederim...

Yorum yap

oktaycım katılıyorum sana....ayağı yormuyor dalarken ve çıkarken büyük konfor sağlıyor...

Yorum yap

Kesinlikle katılıyorum, çok rahat kullanımlı bir palet...
        Mert Topoyan

?zmir - 1978

Navigare necesse est...

Yorum yap

Fiyatları nasıl bunların. Kıyıdan boğazıma kadar yürüyorum sonra paletle gidiyorum. Uzun süre kullanacağım çok amaçlı bir palet için bunlar uygunmudur?

Yorum yap

140 avro bişey değil

Yorum yap

daha yenı aldım ve hemen denedım kesınlıkle tavsıye edıldıgı kadar var.
              pıyasanın en uygunlerından

Yorum yap

Apnea firmasına ,Cafer abiye ve bizlere bu ürünleri sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim .
                piyasadaki bir çok değişik marka malzemeyi kullandım özellikle en uygun fiatta ve bu kalitede başka ürün yoook .
                Merak eden ve düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim,çünkü daha sonra kesinlikle pişman olmayacakları bir ürün ..
                Dal?n sagl?cakla,kazas?z avlar
                METIN TOPAL 0 542 226 01 69

Yorum yap

Asl? METIN taraf?ndan gönderilmi?
                  Apnea firmasına ,Cafer abiye ve bizlere bu ürünleri sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim .
                  piyasadaki bir çok değişik marka malzemeyi kullandım özellikle en uygun fiatta ve bu kalitede başka ürün yoook .
                  Merak eden ve düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim,çünkü daha sonra kesinlikle pişman olmayacakları bir ürün ..
                  Ok. cok sağolun bende bundan dusunuyordum bilgiler için tesekkurler guvenıyorum sızlere ..Saygılarımla..

Yorum yap

Asl? zipkinci1452 taraf?ndan gönderilmi?
                    140 avro bişey değil
                    Birkan cim kac para olsa seni memnun ederdi? Bu kalitede ve performansta bir palet icin pahali degil.
                    UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Arkadaşlar 42 numara ayakkabı giyiyorum bu paleti 3 yada 5 mm corapla giyeceksem kaç numara almalıyım? 42- 44 mü yoksa 44-46 mı? Deneyerek alma şansım yok çağlar avdan riça edip kargo ile isteyeceğim.Kullandığım normal palet 42-43 plastik 3 mm çorapla zor oluyor...5 mm çorapta 2 numara fark olurmu?

Yorum yap

42-44 tavsiye ederim. Ben 43 giyiyorum ama palette 42-44 çorapla çok rahat oluyor. Tabii çorabım 3mm tercihim..

Yorum yap

Oktay bey sağolun, henüz sipariş vermedim bu hafta isteyeceğim. çorabı 3mm kullanıyordum ama yenisini 5mm almayı düşünüyordum o zaman corabı yine 3 mm alıp paleti 42- 44 söylesem olur sanırım. Olmassa değiştirirler herhalde ama uğraşırız işte. Ya böylede zor be arkadaş..Apnea yetkililerinin Bartındaki av bayilerine uğramasını istiyoruz...TEKRAR TEşEKKÜRLER...

Yorum yap

Arkadaşlar bu üründen ben de çok memnunum fakat 140 euro da o kadar ucuz değil bence yerli bir üretim için , bu benim görüşüm tabiki karşı görüşlere açığım.
                            Umut Altan - Çe?me - since 1979

i can sum up everything i have learned about life in just three words : it goes on

Yorum yap

Pahalı tabii ki. Ne kargo masrafı var ne de gümrük. Zaten perakendeciler olağanüstü karlarla satıyorlar bunları. Bence fiyatları biraz daha düşmeli. Hammaddesi ne tutar ki bunun. Alt tarafı plastik işte . Ama tavsiye ederim güzel palet.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X