Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TURKSUB Karbon Pala

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: TURKSUB Karbon Pala

ustalar bende bu palalardan almaya karar verdim ayaklığım mevcut güncel fiyat bilgisi verirmisiniz ve uzun süredir kullananların memnuniyetleri devam ediyor mu?
    bir de yakayasub carbon mu turksub carbon mu desem *
    teşekkürler.

Yorum yap

güncel ...

Yorum yap

Turk sub en iyisi , firmanın kendisinden almanız daha iyi olur ki özellikle kırıldığı zaman iletişiminiz hızlı olur . 350-500 arası değişiyor du sanki fiyatları.

Yorum yap

iki yıldır turksub yeşil karbon kevlar palaları omer mıllenıum ayaklıkla kullanıyorum olağan yüzeysel çizikleri ve yandaki fitilleri saymazsak oluşan hasar nedir biliyomusunuz omer ayak cebinin sol kolu yukarıdan aşağıya 3 cm yarıldı ve başka hiç bişey yok aynı tarihte birlikte aldığım arkadaşımın kullandığı carbon palası kırıldı dikkat etmezseniz olur yani arkadaşımla ben öyle paldır küldür kullanmadık ama öyle çokta kollamadık yani fakat bendeki kevları inanın krampon gibi kullanmışımdır taşlardan kıyılardan kayıktan falan kevlar hakikaten başka bi malzemeymiş doğrusu kanımca ben bu palayı her derinlikte daha çook kullanırım gibi gözüküyor ha bu arada fiyatımı son kuruşuna kadar fazlasıyla hak ediyor on üzerinden 100 diyorum .

Yorum yap

konu bir hayli eskide kalmış ama bende yıllardır turksub kullanıyorum ve daha bir şey olmadı. yakın zamanda ayaklığın üst kısmı 2 cm kadar yarıldı ama problem yok. palalar çok çok dayanıklı diyebilirim.

Yorum yap

Turksub carbon palalar freesub hunter palete monte edilebilirmi acaba

Yorum yap

Arkadaşlar Türksub Fuat Bey'in son durumu nedir acaba?

Paletlerini bu aralar piyasada göremiyorum. Umarım işleri yolunda gidiyordur. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Saygılarımla.
                Mehmet Yakar - 1980
                ?ZM?R

Yorum yap

Arkadaslar TURKSUB pala ve ayaklık kullanan var mı ? Nasıl performans ?
                  Martin MART?NOV

1987 / Bulgaristan

Yorum yap

selamlar

ben uzun süredir dalan biri olmakla beraber ilk defa turksub carbon pala aldım ve kullanmaya başladım ancak sığ su'da dalışlarda, yarımşar kg da bilek ağırlığım olduğu halde resmen ayaklarımı batıramıyorum ve nefesimi tüketiyorum. bir şeyleri yanlış yapıyorum ama kendimde çözemedim. tecrübe ve önerilerinizi alabilir miyim. bunun paletten palete değişmesi sözkonusu mudur ve ya farklı bir teknik mi var karbon paletlerde

Yorum yap

Asl? minisis taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      selamlar

ben uzun süredir dalan biri olmakla beraber ilk defa turksub carbon pala aldım ve kullanmaya başladım ancak sığ su'da dalışlarda, yarımşar kg da bilek ağırlığım olduğu halde resmen ayaklarımı batıramıyorum ve nefesimi tüketiyorum. bir şeyleri yanlış yapıyorum ama kendimde çözemedim. tecrübe ve önerilerinizi alabilir miyim. bunun paletten palete değişmesi sözkonusu mudur ve ya farklı bir teknik mi var karbon paletlerde
                      Sığ suda ördek dalışı yaparken agaşona yatacağınız yere hemen tepeden değil biraz arka taraftan gelin,
                      agaşon yerine elleriniz hemen varacağına 1-2 metre gerisine varsın oradan sanki hala dalışa devam ediyormuş gibi bacakları paleti zemine yatırana kadar 1-2 metre ilerleyin sorun ortadan kalkacaktır.
                      Ne kadar arkadan gelirseniz o kadar daha az fark edilirsiniz zamanla alışa alışa bilek ağırlığını da çıkartırsınız. Mümkünse son yatışı palet çırpmadan süzülme ile yapabilirseniz daha da iyi olur.
                      1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Çok tşkler gayet iyi anladım

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X