Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Çocuk paleti.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Çocuk paleti.

Forumda baktım ama benzer konu bulamadım. 8 yaşındaki oğlum için bir palet bakıyorum. Uzun pala ile çabuk yorulacağını tahmin ettiğim için aklıma şu ürün geldi .Bu konudaki görüşleriniz ve önerilerinin ne olur acaba ? Selamlar.

Cressi Swim İdman ve Havuz Paleti
    ?afak Baslar. Tekirda?

Cevap: Çocuk paleti.

Bence çocuk olduğu için sürekli ayak nosu değişecek hiç gerek yok turuncu paletlerden al ..
    Fatih
    ?stanbul
    1978
    Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Asl? sbaslar taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Forumda baktım ama benzer konu bulamadım. 8 yaşındaki oğlum için bir palet bakıyorum. Uzun pala ile çabuk yorulacağını tahmin ettiğim için aklıma şu ürün geldi .Bu konudaki görüşleriniz ve önerilerinin ne olur acaba ? Selamlar.

Cressi Swim İdman ve Havuz Paleti
      Asl? Scotchsoda taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Bence çocuk olduğu için sürekli ayak nosu değişecek hiç gerek yok turuncu paletlerden al ..
      Malzeme çok şirin, ama yukarıdaki arkadaşıma katılıyorum. Bende hevesle ilk paleti markalı bir şey almıştım, 5-6 yaşlarındaydı. şimde 16 yaşında benim yedek paletleri kullanıyor, ama 4-5 tane palet değiştirdik. En güzeli rahat giyip çıkarabileceği, yumuşak ucuzundan bir palet almak. Bizimkinin eskilerini verdim malesef, vermesem gönderirdim, kısmet.
      Baturhan Ba?kurt
      ?stanbul 1971

Yorum yap

şahsi görüşüm yüzmeyi iyice öğrenene kadar yada kasları iyice güçlenene kadar mesela hiç durmadan 15 20 dk yuzebilecek kıvama gelene kadar palet almayın palet tembelleştirir..ve bacak kasları güçlenmeden kramp girer..tavsiye etmiyorrum ama yinede alacam derseniz turuncu batmaz kauçuk paletler çok daha güzeldir
        Soner TA?
        ?STANBUL
        05435238364
        YA? 37
        sigpic
        NEFES?N?Z VE ?ANSINIZ BOL OLSUN
        passion trip master
        paranoyak frekans

Yorum yap

Asl? batsub taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Malzeme çok şirin, ama yukarıdaki arkadaşıma katılıyorum. Bende hevesle ilk paleti markalı bir şey almıştım, 5-6 yaşlarındaydı. şimde 16 yaşında benim yedek paletleri kullanıyor, ama 4-5 tane palet değiştirdik. En güzeli rahat giyip çıkarabileceği, yumuşak ucuzundan bir palet almak. Bizimkinin eskilerini verdim malesef, vermesem gönderirdim, kısmet.
          Düşünmeniz yeter çok sağolun. Dedikleriniz bana da mantıklı geldi. Standart yumuşak bir palet aldım.
          ?afak Baslar. Tekirda?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X