Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Fon deep palet

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Fon deep palet

Ararım Deniz kardeş, senin ürettiğini bile yeni teyit ettik. İsmim Jadg olsun şimdilik. Aradığımda zaten söylerim. Cumartesi Bursaya geçme ihtimalim var. Uğramaya çalışırım eğer cumartesi atölye açıksa.
    İmzayı değiştirmeyle şimdilik uğraşmayayım. Zaten numaramı açık ilanlarımda veriyorum. 555 2554518

Yorum yap

Arkadaşlar Biliyorsunuz biz bu hobiyi mutlu olmak için yapıyoruz. bazen bir çok malzemeyi alabileceğimiz tek bir satıcı oluyor
      ve bazen o satıcı inanılmaz şekilde canımızı sıkabiliyor. ürünü aldığımıza alacağımıza pişman olabiliyoruz bazen. o yüzden ben aldığım
      ürünlerde, üründen çok satıcısına dikkat etmeye çalışıyorum. çünkü benim düşünceme göre iyi esnafta kötü mal olmaz. farklı düşünenler olabilir.
      buna da saygı duyarım.
      iki yıl önce sevgili deniz kardeşimle bir telefon görüşmesi yaptım. Daha öncesinde ne ben onu tanırdım nede o beni.
      kendisine majestic almak istediğimi ama onun palaları ile ilgili bilgiye ihtiyacım olduğunu söyledim. abartısız 1 saat kadar bana
      karbon palalar da kullanılan malzemeleri ve yapım teknikleri arasındaki farkları anlattı.
      sorduğum sorulara sıkılmadan yorulmadan cevap verdi. ben arsızca kendisine yinede majestic almak istediğimi, çünkü o palayı denemezsem aklımda kalacağını söyleyince, sağ olsun firma ile aramıza girdi ve bana ciddi bir indirim yaptırttı.
      Gerçekten Bu konuda çok bilgili ve amacı para kazanmak değil ürettiklerini paylaşmak olan bir arkadaşımız.
      tabii ki emeğinin bir karşılığı olacak. şimdi pala alacak olsam. tek seçimim olur. zaten bu palalarım eskidiğinde de direk onu arayacağım.
      Kendisine buradan tekrar teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. dalın sağlıcakla.
      En son düzenleyen Murat Vardar; 04.Şubat.2016, 11:49.
      Murat V.

Yorum yap

kaalitesinden eminin .para biriktiriyorum ilk fırsatta bende alıcam bi fondeep palet milletimiz kazansın elin gavuru değil.

Yorum yap

ant dive cengiz abi den yeni aldım inanın bu kadar fark olur ancak dipde sürem arttı.ve daha rahat dipte kalabiliyorum ağırlık bile 1 kg azalttım.

Yorum yap

fondeep carbon paletle sabit ağırlık çift palet -70m
            Türkiye şampiyonluğundan sonra Avrupa 7.liği getiren performans

Rüstem DER?N
            ?stanbul / Üsküdar
            rustemderin@gmail.com

Yorum yap

Asl? rustemderin taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              fondeep carbon paletle sabit ağırlık çift palet -70m
              Türkiye şampiyonluğundan sonra Avrupa 7.liği getiren performans
              Mera boş, kefal bile yok..

İşin şakası bir yana tebrik ederim, sağlam performans..
              UFUK
              1983

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X