Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TECHNİSUB Marina(Yeni)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: TECHNİSUB Marina(Yeni)

arkadaşlar bu gözlük küçük yüzlere oluyor mu ? yüzüm biraz ufak .
    ya? : 28
    Bölge :AYDIN

Yorum yap

Asl? reha81 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      arkadaşlar bu gözlük küçük yüzlere oluyor mu ? yüzüm biraz ufak .
      bende yasıma gore bıraz mınyon tıplıyım yuzum kucuk sayılır benım yuzume cok guzel oturuyor ama ıc hacmı cok dar sankı bazen kırpıklerım cama degıomus gıbı hıssedıyorum
      acar 1989
      urla
      Cmas*
      Pegasus-Pilot

Yorum yap

su alma gibi yada burunu sıkıştırma gibi bir problemin oldu mu ? burnum küçük ama yinede bazı maskeler yapıyor...

Yorum yap

oyle bı durumla hıc karsılasmadım ben gayet memnunum fakat denemeden almayın derım
          acar 1989
          urla
          Cmas*
          Pegasus-Pilot

Yorum yap

Bu maske şu an "micromask" ismiyle satılıyor. Çerçeve ve modeli aynı, yani "marina" bizim piyasada bulunmuyor.
            Maskeler bölümünde "Technisub Micromask" başlığı yok. Yönetici arkadaşlar dikkate alırlarsa bu başlığı açıp sabitleyebilirler bu eksiklik giderilmiş olur.

Maskenin iç hacmi çok küçük ve görüş alanı hem dikey hem yanlamasına geniş, dalışta bu durum konfor sağlıyor.. Bu maske geniş yüzlerden ziyade küçük yüzlere iyi oturur. Enlemesine silikondan silikona doğru 12 cm lik mesafesi var bu bir fikir verebilir. Özellikle burunluk kısmı iyi ve yumuşak eşitlerken rahatlık sağlıyor.
            Denemeden maske alınmamalı ancak bu maskeyi dikkate alın bir inceleyin.
            En son düzenleyen eşkina; 04.Nisan.2010, 02:43.
            Sadettin Uysal

1970 - ?stanbul

..sigpic

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar dilerim bu maske sorunumu çözer... cressi minimadan çok memnunum rahatlık açısından ama görüş alanı dar. dilerim bu gözlükle bütün sorunlarım çözülür...

Yorum yap

reha merhaba;
                piyasanın en iyi maskesi desem yeridir.silikon malzemesi çok iyi kalıp hemen hemen her yüze uyabilecek durumda.bana göre tek eksiği genelde sığ su avlandığımız için sığ sudaki görüş açısının darlığı.....Fakat ileri seviye avcılar için tasarlanmış bir maske olduğu için derin ve orta suda istenilen performansı sağlıyor.Kulak eşitleme için burun bölgesi yumuşak ve direk burun deliklerrini kapatacak şekilde dizayn edilmiş.Sporasub un yeni maskesini satın aldım fakat bu maskemi bırakıp bir türlü onu deneyemiyorum.Yaklaşık 7-8 aydır maske kutusunda duruyor.Fiyat olarak biraz pahalı fakat kullanım açısından yaşayacağınız konfor Helal olsun dedirtiyor ödediğiniz rakama......

Yorum yap

sporasub mhstic mi yeni aldığın maske bende onu merak ediyordum... denediğin zaman yorum yazar mısın ?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X