Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Unidive wm-7105

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Unidive wm-7105

High quality liquid injection silicone, 1950 skirt - 130mm offering superior comfort and fit.
    Tempered lens meets ANSI standards.
    Swivel buckles for simple strap adjustment.
    Colors: BK/BK CR
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 25.Kasım.2010, 15:29.

şu an bu gözlüğü kullanıyorum ve o kadar menunum ki anlatamam.Görüşte kesinlikle sınırlama yok.Ve buğulanma sorunu yok(tükürme şartı ile).

Yorum yap

ürünün fiyatı nedir arkadaşlar

Yorum yap

Fiyat olarak ben 25 ytl ye aldım.Ama normalde 70 civarına satılıyor.

Yorum yap

Asl? omer_elden taraf?ndan gönderilmi?
          şu an bu gözlüğü kullanıyorum ve o kadar menunum ki anlatamam.Görüşte kesinlikle sınırlama yok.Ve buğulanma sorunu yok(tükürme şartı ile).

arkadaşlar bu maskeyi istanbulda nereden bulabilirim ve fiyatı nekadar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Abi bu gözlüğün aynısından hiç biyerde bulamazsın ben ithalatçısına bile sordum ellerinde kalmamış.Onun yerine yedek olarak kullanmak için.Buda 40 ytl.

Yorum yap

sağolasın ömer ilgin için teşekkür ederim.unıdıve fnin ithalatçı firması hangisidir ve yeri nerededir.teşekkürler

Yorum yap

http://www.yilmaztufekci.com dan adresi alabilirsin.Ben orayı aradım sordum ama belki gelmiştir bi sor.ben sorduğumda ocakta gecelecek dediler.

Yorum yap

ben bu gözlüğü bayaa beğendim yaaaa oakley snowboard maskelerinin sualtı için tasarlanmış olanı adeta yüzüme olursa bide bulursam direk alırım

Yorum yap

ömer sana gerçekten çok teşekkür ederim sağolasın çok işime yaradı bu adres.ilgine emeğine bidaha teşekkür ederim.

Yorum yap

ilkay abi acaba bu modeli bulabildinizmi ?

Yorum yap

BULAMAZSIN :mrgreen:
                        Olsa ben alıcaktım.tüm isteyi aradım bulamadım.bu alttaki modelde çok başarılı tavsiye ederim.
                        http://www.yilmaztufekci.com/mask/wm_7301.jpg

Yorum yap

ömer kardeşim ben buna benzer bir şey kullandım hiç tafsiye etmem çünkü seffaf olan bölümlerinden yukarıdan ve yanlarından direk ışınları geçirip görüşünü bozuyor kesinlikle tavsiye etmem
                          R?dvan Lale

12.05.1967
                          http://www.hizliresim.com/2007/12/29/224.jpg

Yorum yap

Rıdvan abi bi cam filmi çekerim yan camlara iş tamamdır :twisted:
                            aslında senle dalışlarımda hiç kullanmadım onu bi kullanıyım bakalım.ama siyahtan vazgeçmem.

Yorum yap

yok. ömer bulamadım şimdilik.ama iki yere sipariş verdim getirteceklermiş ,1 ay içinde.taktım bu maskeye çok beğendim illada bulucam bakalım.bulursam sanada haber veririm istersen alırsın.peşindeyim maskenin bakalım.ha biraz bu maskeye benzeyen bir maske buldum ama aynısı değil ama baya andırıyor.(mares pure vısıon)sende bi bak istersen buda fena değil olmazsa böyle bişey alıcaz artık. dal sağlıcakla.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X