Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSi Super Occhıo

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2 haftadır kullanıyorum arkadaşlar. Gerçekten güzel bir maske.
    Suratımın ufak olmasından dolayı aklımda soru işaretleri vardı, maskeyi denerken suratımda durmuyordu. Fakat ilk kullanışımdan sonra maskeye hayran kaldım. Ne bir gram su aldı nede buğu yaptı. 2 saat dalışım boyunca suratımdan çıkarmak zorunda kalmadım maskeyi.

Saygılar, sevgiler.
    Mehmet Yakar - 1980
    ?ZM?R

Yorum yap

Cevap: CRESSi Super Occhıo

tek kelımeyle süper bır maske baska bı rahalık valla.sankı yuzunuzde maske yok gıbı dalıyosunuz.ıstedıgınız derınlıkte rahatca kullana bılırsınız hacmı ufaktır ama yuze yakın oldugu ıcın gorus acısı okadar kısıtlı deıldır.

Yorum yap

bencede çok ii bir maske yüz yapım dolayısıyla maskelerde hep sorun yaşadım hem scubada hem zıpkında sorunsuzca kullanıyorum bu maskeyi alacak arkadaşlara tavsiye ederim. saygılar...

Yorum yap

arkadaslar bence boyle maske secımı olmaz murat abım ne guzel solemıs maske yuze takılarak alınır hele maske eger serbest dalısta kulanılacaksa ıste o zamnda maskenı gucuk hacımlı ve anlınıza vurup vurmadıgı kontrol edılerk alınmalıdır ben cesssı ıcın asla dıyorum tam randımn ıstıyosan eger techınısub mıcro ve falco yu dene derım

Yorum yap

20 senedir kulanıyorum. iyidir .

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar bu maskeyi 2 hafta önce aldım 90 tl daha önceki maskelerime nazaran bu maske teknoloji harikası,ne buğu ne baş ağrısı,mükemmel bi silikona sahip,görüş açısıda gayet yeterli...tavsiye ederim

Yorum yap

10 numara 5 yıldızgercekten kalıtelı bır maske.

Yorum yap

arkadaşlar mase buğulanmasını birde maskenin içinden çakmak yardımıyla camını hafiften yakın ama msk yeni alınmışsa saygılar
                  Co?ar Kurucu 1982 izmir
                  gsm 0532 360 95 33
                  çelik konstrüksiyon

Cehalet, ayr?cal?kl? s?n?f?n ustaca kulland??? bir silaht?r."

Karl Marx

Yorum yap

5 farklı maske kullandım (technisub vera - look, omer alien - abyss ve cressi super occio.) Ve en rahat ettiğim maske cressi super occio oldu. Benim için on numara bir maske. Yüzüme çok rahat oturuyor, su almıyor, buğu yapmıyor, silikonu bozulmuyor ve uzun dalışlarda yüzümü yormuyor. 2 metre suda da kullanabiliyorum, 12 metreye de rahatlıkla maske eşitlemeden inebiliyorum. Zaten işin püf noktası burada sığ suda da derin suda da rahatlıkla kullanılabilecek bir maske. şiddetle tavsiye ederim.

Yorum yap

Arkadaşlar...Superocchio bir maskem var.Bunu sormaktan utanıyorum ama , öğrenmem lazım :-(

Maskeye şnorkeli takarken , maskenin kayışının çentiklerinden en sonuncusu , adeta kayış maskeden ayrılmasın diye yapılmış.Pekala ben bu kayışı maskeden ayıramazsam ,
                      kayışı şnorkel halkasına nasıl bağlayacağım.( Maskeye ve kayışına zarar vermekten korkuyorum ) Yanlış bildiğim yada yaptığım ne var acaba ?

Yorum yap

aynı maskeyi bende kullanıyorum. kayışı çıkartmanıza gerek yok şnorkelinizde kıskaç gibi bir sistem olmalı ... eğer yoksa yumuşak şnorkel kullanıyorsanız kafanız ile kayış arasına sıkıştırın... yada diğer seçenek şnorkeli değiştirin yada şnorkel için bir çeşit plastik kıskaç bulun...
                        ya? : 28
                        Bölge :AYDIN

Yorum yap

siparişini verdiğim maske için olumlu yorumlar içimi rahatlattı

Yorum yap

Tek kelime ile ''mükemmel'' ancak böyle özetlenir..Serbest dalıcıların klasiği olmuştur bence.

Yorum yap

Konuya en son 2012 de mesaj yazılmış.bu maske günümüzde hala popülaritesini koruyor mu?piyasada 140-200 tl arası değişen fiyatlar var.en uygun ve güvenilir nereden alabilirim? her yüz tipine rahat uyar mı?

Yorum yap

Asl? uçanhollandalı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                                Konuya en son 2012 de mesaj yazılmış.bu maske günümüzde hala popülaritesini koruyor mu?piyasada 140-200 tl arası değişen fiyatlar var.en uygun ve güvenilir nereden alabilirim? her yüz tipine rahat uyar mı?
                                mehmet hocam bu maske görselde muadil olarak omer bandıt diyebilirim ... görsellerde bakıp notunu verebılırsın ben bandıt i kıyıda rastlaştıgım arakdaslardan rica ettim bak dedi maske yuzume oturdu fakat beni daralttı ne yalan söyliyim tercihimim baska maske olacak sanırım ...
                                zevk meselesi tercih meselesi .. tabiki ...
                                Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
                                0535 406 98 08
                                ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                                X