Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Tecrübelerinizi alabilir miyim? Apnea Ultima

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Tecrübelerinizi alabilir miyim? Apnea Ultima

Merhaba arkadaşlar. Aranıza ve bu hobiye yeni katılan biri olarak sormak istediğim birşey var. Bu maskeyi satın aldım. Ancak bazı dostlarım çift camlı maskelerin, 5mt gibi derinliklerde daha rahat kullanıldığını söyledi. Bu maskenin içinde daha fazla hava kalacağı için agaşona yatarken rahatsız edeceğinden bahsetti. Yol yakınken çift camlı modelini mi almalıyım acaba. Yoksa bu maskede işimi görür mü? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Hakan Cengiz
    01.01.1988
    ?zmir-Menemen

Cevap: Tecrübelerinizi alabilir miyim? Apnea Ultima

Cressi F1 maskenin imitasyonudur.Normal şartlarda tek cam maskeler 0-5 metrede geniş görüş açısıyla gayet kullanışlıdır fakat silikonu çok yumşak olmalı ve yüze tam oturması gerekmektedir. Apnea maske pek tercih etmemenizi öneririm

Yorum yap

Bence çift tempered camlı bir maske almalısın. Ekonomik bir şey düşünüyorsan Diverman z-86 maskeyi incelemeni öneririm. Yüze oturması çok iyi ve iç hacmi düşük olduğundan çok rahat edersin. Fiyatı önemli değil diyorsan da cressi calibro önerebilirim. Ben bu ikisini kullanıyorum. Memnunum.
      Sezgin E.
      Pathos Saragos 90
      Pathos Sniper 105

Yorum yap

Çok teşekkür ederim. Duyduklarım ve sizin söylemlerinizle, çift camlı bir model ile değiştireyim.
        Hakan Cengiz
        01.01.1988
        ?zmir-Menemen

Yorum yap

Kardeşim selam gözlük işi kişiden kişiye göre değişir yani oturması uygunluğu . Kesinlikle çift cam almalısın hatta omer alien'e bir bak derim eğer oturursa yüzüne süper bir gözlüktür . Ben yıllardır kullanırım bu modeli hatta yedeğide bundandır . Pişman olmazsın ..
          TOYGAR PEKEL 1976 ?zmir/Bodrum/Çe?mealt?

Yorum yap

tek cam maske almanı tavsiye etmem . cisimler çarpı 3 katı oluyor
            Atakan Yakup KARADO?AN
            0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
            [email protected]
            sigpic
            Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
            Zafer TAN

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X