Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

YAKAYA Sub Makaralar

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• YAKAYA Sub Makaralar

Yakayasub makara
    Güzel dizayn edilmiş, genelde paslanmaz malzemeden ve aliminyumdan imal edilmiş, fiyatları biraz yüksek ama bir o kadarda evladiyelik, ağırlıkları yeterli düzeyde kaliteli bir makara.

Cevap: YAKAYA Sub Makaralar

Ben kullanmadim ama nekadarda içi gözenek yapili olarak hafİfletİlmİşsede yİnede bellİbİ agirlik verİr dİye dÜşÜnÜyorum plastİk veya karbon makaralar Çok hafİftİr 1.tercİh onlar olmali İmalat sektÖrÜnde bİr tasarimci olarak nacİzane bÖle dÜşÜnÜyorum

Yorum yap

makaralar hakkında cok yorum yapmak aslında gereksız dıye dusunuyorum sebebı ıse pıyasadkı makaraların cok iyi calısanın olmaması sebebı ıse makara olarak her markayı kullanmıs olamam olsa gerek ama en ıyı calısan plastık makara soruluyo ıse pathos makara tercıhımdı ama yakayasub marka makara super calısyo ve opsıyonu cok hem dık vazıyette calısyo hemde yatık ve metal olması malzemeyı ılk bakısta ağır ızlenımı versede yanılıyosunuz derım urun harıka ve ben makara olarak her zıpkına takılmasından dolayı derımkı ne marka zıpkınınz varsa takın randıman alıcaksınız derım .

Yorum yap

Ahşap zıpkınımda kullanıyorum bence gayet kullanılışlı bir makara
        ÖNDER MAHMUT KARAKOÇ
        VETER?NER HEK?M?
        1978/?STANBUL-BEYL?KDÜZÜ

Yorum yap

Yakayasub makara zannedildigi gibi agir bir makara degil, beuchatnin makaralari da plastiktir mesela ama gavur olusu gibi mubarekler

Yorum yap

Geçen gün yeni ahşabım için bir tane aldım, çok güzel tasarım yapmış atalay abi helal olsun 10 numara makara.

Yorum yap

selam arkadaşlar bende yakayasubun makarsından yenı aldım ve 90 lık ahşap tufegıme taktım fakat bı sorunla karşılaştım dahada zıpkın işinde yeniyim .. Atış yaptığımda şiş çok hızlı bi şekilde çıkıyo ve mkarayı çok hızlı döndürüyo hızdan dolayı makara geri sarıyo ve şişin gıtmesini engellıyo siz bu sorunu nasıl ortadan kaldryosunuz yakayasub makara kullanan arkadaşlardan rica edıyorum bi yardım!!!

Yorum yap

şişin misinasına gerkli olan kalama payını verdikten sonra, makara yanındaki sıkıştırıcı siyah kısmı sıkarsanız açılmaz,
                belli bir kilo üzeri balık vurduğunuzda makara o kuvvete karşı koyamaz ve açar, ama normal atışlarda açılmayacak şekilde sıkıştırın
                yakayasub makara kullanan biri olarak fikirlerimi yazacak olursam;
                makara ağır değil,
                işlevsel olarak güzel.
                hem dikey hem de yatay kullanma seçeneği artıları
                ahşabımda kullanıyorum fakat, her dalış sonrası tatlı su ile yıkamama rağmen yan taraftan biraz pas yaptı

Yorum yap

yakayasub makara ahşap tüfeğim için aldım,taktım ipi doladım 2 atış yaptım karaya çıktım söktüm geri verdim.Hayatımda gçrdüğüm en gösterişli ama bir o kadar yanlış dizayn edilmiş makara...Yukarıdada belirtildiği gibi 2 kalamada bile ipi sıkıştırıyor hatta dalgınlıkla yanlış yönede sarabiliyorsunuz,ben atış yaptım şiş aşağıda kaldı yukarı çıktım makara ip saldı toplamaya çalışıyorum makarayı ne kadar gevşetsemde sararken kendisi sıkıştırıyo....Ben beğenmedim, plastik makara herhangi bir markanında olsa daha kullanışlı diyebilirim.Ama görüntüsü 10 numara

Yorum yap

yakayasub makaralar piyasadaki tek full çelik makara ve sıfır problemle çalışıyor ayrıca piyasada bu makaralar kadar ip kapasitesi olan makarada yok yanılmıyorsam şimdi yeni bir tane daha çıkartmışlar aynı sytel ama tamburları plastik siteleri yakında güncellenecekmiş o zaman gözükecek ısrarla tavsiye ederim amatör değil profesyonel işi

Yorum yap

yakayasub in makarasindan bende aldim plastik olanindan daha siftahim yok yeni taktim tufege fakat ne sakar sikistirsamda tam anlamiyla kitlenmiyor umarim suda sis in hizindan acilmaz

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X