Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

KM Dive Makaralar

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: KM Dive Makaralar

Herkese merhaba uzun aradan sonra konuyu tekrar hortlatmak istedim bu km dive makara cressi Geronimo elit yada pro modellere uyuyor mu acaba yanıtlarsanız sevinirim[IMG][/IMG] aşağıdaki resim bana ayit değildir bu arada temsili olarak koydum.Dalın sağlıcakla

Bir yorum yaz:

• ABYSS
    yan?tlad?

Ben carbonio modelinden kullaniyorum kabzeyi tasa vuruyorum diye cogu kez makarayi vurmusum fakat ne kirilma nede cizik var .Tavsiyem carbon olan modelden kullanmaniz.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    KM Dive Makaralar (İmrozsub'a Teşekkür)

Kırılan makaramı eskisinden sağlam bir şekilde onardıkları , yedek sarma kolu ve makara adaptörü ile birlikte , kargo ücretini dahi ödeyerek en kısa zamanda ulaştırdıkları için ; İmrozsub sevgili Hakan ve Kadir'e teşekkürlerimi sunarım ..

(Ayrıca diğer birçok konuda çok daha detaylı bir teşekkür yazısını hakediyorlar ama ne yazık ki -Teşekkürüm Var- bölümü kapatılmış)

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Orjinal makarasıyla yaşadığım sıkıntılardan sonra , Pathos tüfeğime birebir uyumlu olan bu makaradan taktım .. Beterin beteri varmış .. en ufak bir darbe ya da strese maruz kalmadığı halde , tüfeğe monte edilen yerinden ikiye bölündü .. ben sarma kolu kırılacak diye bekliyordum çünkü insanın elinde kalacakmış gibi zayıf bir parça .. Çalışma prensibi açısından başarılı fakat sağlamlık konusunda çok kötü , bu yüzden tavsiye etmiyorum ...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Oktay bey ben bu makaradan 4 tane kırdım taş altında balığı vurdum tüfeği geri atarken göğsme değdi bi baktım kırık bu enson kırılan yolda araba içinde kırılanmı ararsın teknede avagiderken kırılanmı ararsın sonuç olarak türkiye distirbitörü arkadaşlara ulaştım ilgilendiler sağolsunlar hatta bot sohw da yüz yüze görüştük makaraları elden teslim ettim yunanistana gidip değişecekti ama 2 ay bekledim sonra geri istedim makaraları tamir edip kullanayım diye kendi çapımda tamir ettim kırıkmakarası olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

10 üzerinden 10 veririm gerçekten çok hafif ve işlevsel bir makara 3 senedir pathos karbon tüfeğimde kullanıyorum imrozsub da hakan gencer de bulabilirsiniz.

Bir yorum yaz:

• Oktay UZDİYEM
    bir konu ba?latt? KM Dive Makaralar

KM Dive Makaralar

KM dive makaralar
    Kalitesiyle bu konuda üst sıralarda olan bir marka olan KM dive makaradada kalitesini göstermiş. Ağırlığı azaltılmış, değişik bir malzemeden imal edilen, sarma kolu kırılabilen fakat büyük avlar için harika bir makara. Tek kötü yanı biraz pahalı..

Haz?rlan?yor...
X