Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DEMKA Makara

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DEMKA Makara

Demka makara
    Çok fazla teferruatla süslenmiş, ip dolama ve bırakma konusunda gerçekten üstün, çok hızlı dolama yapısına sahip, kırrılgan ve pahalı bir makara.

Cevap: DEMKA Makara

demkanın makarası ilk bakışta çok iyi görünsede - yanları + larından çok çok fazla şuan elimde 2 adet var birini kullandım ve hiç memnun değilim zamanında alırken 2 demkaya birden almıştık arkadaşla beraber kullanımda çok kötü denge kaybı sonderece fazla ilk olarak ve bakarada ip üzzerine baskı yapan parçanın bağlı olduğu pim yaylarla destekli herzaman çıka biliyor ve boşa kalıyor iç yapısında kullanılan 3 parçada aşınmada çok fazla tam anlamıyla tatlı sıkı dediğimiz duruma getirme şansı zor kullanımda sıkıyor tekrardan kırılma desen cabası eğer makaradan dert etmek isteyen varsa hiç zaman kaybetmeden alsın derim fiyat açısındanda pahalı bir makara demkanın gerçi nesi ucuz diye bilirsiniz

Yorum yap

Tam tersini iddia edicem uzun bir sürwedir kullanıyorum ip salışı çok pratik sıkıştırma hassasiyeti ayarı oldukça hassas acil durumlarda tek bir hareketle ipi salabilen, orta göbeği çok yumuşak ve rahat çalışan oldukça başarılı bir makara
      Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
      http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

ben açıkçası kendi şahsıma beğenemedim ve kullanamadım dediğim gibi 2 adet ve biri şuanda içindeki makaranın sağ tarafındaki sıkma kolunun olduğu yerdeki parçalarının 2 si sizlere ömür oldu ve bunları bulmak çok zor önceki ipi sıkan bölümdeki ipe baskı yapan parçadaki pim özellikle hareket esnasında kayıyor ve sağ ve soldaki yaylar boşa kalıyor belkide bizim şansımıza olan bir seri onuda bilemiyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X