Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Makara

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Makara

Apnea makara
    Sade, basit, teferruatsız, yeterli mukavemete sahip orta ayarda ve neredeyse her zıpkına takılabilecek bir aparatla universal sayılabilecek bir makara. Çok güçlü avlarda sorun yaşanabilecek, ip alma miktarıyla tatmin edici fakat sağlamlık biraz düşük. Tüm bu özelliklerini düşük fiyatı ve arkasında duran firmasıyla piyasada en çok satan makara olarak taçlandırmış durumda. Orta kıvam bir avcı için tavsiye ederim.

Cevap: APNEA Makara

Bendede pp var 90 lik ve bu makaradan kullaniyorum gayet te memnunum fakat bİraz modİfİye İstİyorum pp hangİ makarayi taka bİlİrİm daha İyİ olmasi İÇİn saygilarla yorumlarinizi beklİyorum

Yorum yap

apnea nın kendi makarası olur heralde
      Fatih A?KAY
      1992
      Kar??yaka-?ZM?R

Yorum yap

oktay bey bu makarayı pathos proyha takabilirmiyim pekiy?

Yorum yap

Özkan bu makara pathos proya olmaz yada belki biraz modifiyeyle olur ancak pathosun orjinal makarasını almalısın daha iyi verim alırsın

Bu arada 90lık tüfeğimde bende bu makaradan kullandım pek memnun kalmadım makaradan ipin çıkış yaptığı kanal ipin hızlı hareketleriyle delik deşik oldu kısacası bu makaradan ziyade yeni çıkan apnea krom makaralar daha kullanışlı bilginize...

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

o krom makaralardada ip sağma yüksüğünün içi oldukça çapaklı üretılıyor.yuksugu cıkarıp kullanırsanızda ıkı arada kalan ıpı bu seferde krom parca kesıyorıpı bır ıkı dalısta paramparca yapıyor bızzat basıma geldı arkadaslar.bence apneanın cıddı sekılde makara tasarımına ıhtıyacı var ıyı dalıslar herkese

Yorum yap

seatec zıpkına uyarmı bunlar acaba???

Yorum yap

Arkadaşlar bu durumda apneanın hangı makarasını almamızı tavsiye edersınız.Son cıkan krom olan makara mı yoksa ondan once cıkmıs olan apnea makaralardan mı almalıyız...

Yorum yap

Asl? ocush taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Arkadaşlar bu durumda apneanın hangı makarasını almamızı tavsiye edersınız.Son cıkan krom olan makara mı yoksa ondan once cıkmıs olan apnea makaralardan mı almalıyız...

ikisinide kullandım zaten 3 çeşit makarası var(normal plastık,krom yuksuklu,bırde ahsap zıpkınlar ıcın tasarladıgı oval ıp sağmalı olan)ılk ıkısını kullandım randıman alamadım.eger saglam sorunsuz bır makara ıstıyorsanız rob allen tek gecerım kolay gelsın
                  En son düzenleyen Utku BİLDİRİCİ; 04.Kasım.2009, 20:08.

Yorum yap

eren pathosun kendi makarasını alim diyorsun yany en iyisi demy? peky bakalım toplam zıpkın + makara 426 ytl ye patlıcak bana hadi hayırlısı

Yorum yap

Asl? ozkn1991 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      eren pathosun kendi makarasını alim diyorsun yany en iyisi demy? peky bakalım toplam zıpkın + makara 426 ytl ye patlıcak bana hadi hayırlısı
                      Özkan profil ayarlarından imza kısmını doldurup biraz da Türkçene dikkat edersen müthiş olur

Bu arada orjinal ürünü aynı orjinallikte ve sadece o ürüne özel ekipmanla kullanmak her zaman fayda getirir

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

merhaba arkadaşlar bende hepsinden kullandım ama aynı şekilde bende randuman alamadım hiç memnun değil makaradaki ipi sağarken bişey yok ama sarmaya başladığımda başlı başına sorun yaa açık olduğundan ipi düzgün sarmıyo hep dağılıyo suda makarayla boğuşuyorum yaa benim diğer kullandığım zıkınım var o makara mesela kapalı sağarken ve toplarken hiçbi sıkıntı çekmıyorum oda başka bi markanın makarası bence apnea bu sorunu kısa zaman içersinde çözmesi lazım saygılarımla sağlıklı dalışlar herkeze

Yorum yap

seateclere uyuyor,adaptörüyle beraber alın.krom takviyeli olanı,kendi tercihim.

Yorum yap

netten pathos pro 90 luk zıpkın ve apnea makara aldım. satıcıya özellikle sordum uyar mı diye.. uyar dedi.. ürünler geldiğinde uymadığını gördüm.. ben de pathos pro nun makara bağlanacak yerinin vidalarını çıkardım. tetik tarafındaki yere 0.5 cm daha uzun bir vida buldum. altta pathosun makara yeri duruyor. onun üzerine apnea makarayı yerleştirdim.. yanlız apnea makaranın tetik tarafındaki kısmın altına bir adet somun yerleştirerek makaranın düzlüğünü sağladım ve vidaları sıktım. 4-5 atış yaptım. şimdilik sorun yok

Yorum yap

Apnea zıpkınlara kendi markası hariç uyumlu makara çeşidi var mıdır?Delmeden kesmeden takıp kullanabileciğimiz?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X