Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

AEE S60 Plus Videolu İnceleme

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• AEE S60 Plus Videolu İnceleme

Ekonomik ve kayıtları güzel bir kamera, tavsiye ederim.

Caner Fuat KURT

Cevap: AEE S60 Plus Videolu İnceleme

Azına sağlık faydalı bir iş yapmışsın kardeşimm

Yorum yap

Asl? Seferbenli taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Azına sağlık faydalı bir iş yapmışsın kardeşimm
      Teşekkürler kardeşim.
      Caner Fuat KURT

Yorum yap

Bazı test videolarını izlemiştim. Fena değil fazlasıyla iş görür gibi. Birde bizim sularımızda nasıl sonuç verecek acaba çok merak ediyorum.
        Hasan HASAR
        0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
        gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
        [email protected]

sigpic

Yorum yap

teşekkürler
          Soner TA?
          ?STANBUL
          05435238364
          YA? 37
          sigpic
          NEFES?N?Z VE ?ANSINIZ BOL OLSUN
          passion trip master
          paranoyak frekans

Yorum yap

Asl? Hasan HASAR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Bazı test videolarını izlemiştim. Fena değil fazlasıyla iş görür gibi. Birde bizim sularımızda nasıl sonuç verecek acaba çok merak ediyorum.
            Hasan merhaba, bu kameranın bir alt modeli olan AEE S50'yi 1080P DE 30fps ile kullanmıştım. Bu cihaz ise aynı çözünürlükte 60fps yani 2 kat daha fazla kare yakalıyor. Yani çok daha iyi olacağı düşüncesindeyim. Youtube kanalımda AEE S50 ile çekilmiş videolar var.

Asl? Soner TAş taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            teşekkürler
            Rica ederim.
            Caner Fuat KURT

Yorum yap

Asl? Caner Fuat Kurt taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Hasan merhaba, bu kameranın bir alt modeli olan AEE S50'yi 1080P DE 30fps ile kullanmıştım. Bu cihaz ise aynı çözünürlükte 60fps yani 2 kat daha fazla kare yakalıyor. Yani çok daha iyi olacağı düşüncesindeyim. Youtube kanalımda AEE S50 ile çekilmiş videolar var.

Rica ederim.
              Caner selam.

Fazlasıyla yeteceğinden şüphem yok. şarj süresi dikkat çekici. Yedek bir bataryayla 6-7 saate kadar çekim yapar gibi.

Bende de Xiaomi yi Action cam var görüntü kalitesi gayet iyi ancak şarj süresi berbat ötesi 2k ve 1080p 60 fPs çekim yapabiliyor. Yeni nesilleri daha da iyi ama fiyat olarak biraz yüksek. Aee gibi fiyat performans markaları meydan okuyor resmen bu gibi cihazlara.
              Hasan HASAR
              0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
              gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
              [email protected]

sigpic

Yorum yap

Merhabalar, bende aynı markanın farklı modelini aldım bugün ancak zıpkındaki kamera aparatına bir türlü montajını yapamadım. Siz nasıl yaptınız? Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.
                Sadi
                Kar??yaka/?zmir

Yorum yap

Asl? dardanellas taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Merhabalar, bende aynı markanın farklı modelini aldım bugün ancak zıpkındaki kamera aparatına bir türlü montajını yapamadım. Siz nasıl yaptınız? Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.

N11 gibi sitelere Kamera Tripod Mount Aparat yazarsanız 4-5 TL'ya çok güzel bir bağlantı aparatınız olur. Mertsub'un zıpkın aparatını kullanıyorum pathos için ve tek delikli olduğundan uygun olan aparat bu Mount Aparat. Eğer bunu almam derseniz kameranın aksesuarlarını modifiye etmeniz gerekecek. Fakat önerdiğim ilk çözüm işinizi çok güzel halledecek. Kendi kameranıza uygun model muhtemelen sjcam ve gopro ile uyumludur. öncelikle sjcam'e uygun mount bakmanızı tavsiye ederim. Ama Gopro da alsanız ölçüler büyük ihtimal birebir uyacaktır.

Caner Fuat KURT

Yorum yap

Aynı kamerayla yaptığım bir çekim. Fiyat performans olarak bence çok iyi bir ürün. Beklediğimden iyi çıktı açıkçası. Ben Mediamarkt'tan 400tl gibi bir fiyata almıştım. Tavsiye ederim.

Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                    [email protected]
                    0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
                    M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X