Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SJ5000 Hakkında

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SJ5000 Hakkında

Arkadaşlar bu kamerayı kullanan ve tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlar var mı? şimdi satın aldım da merak içerisindeyim

Cevap: SJ5000 Hakkında

çevremde 2 kişide var bu kameradan gayet memnunlar. tek sorun suyun içinde wifi olayının pek saglıklı çalışmaması. sen dalarken yukardan biri seni cep telefonu ile izleyebiliyor böyle bi özelliği var fakat dediğim gibi suyun içinde artık gönderdiği sinyal fazla mı dağılıyo ne telefondan izlenmiyor.
    Emrah ARGIN
    Pendik / ?STANBUL
    01,02,1985
    kulak zar? delik deniz a????

Yorum yap

Bottan izleyen olmayacak zaten orası mühim değil. Önemli olan dayanıklılığı kalitesi. Gerçi çin malı olunca bi kıllanmadım değil ama bakalım. 90" süre vermiş kayıt için bana az geldi ama artık zemine indikten sonra kaydı başlatırız

Yorum yap

SJ4000 modelini kullanıyorum ve ondan çok çok memnunken bir üst modeli olan SJ5000' in kötü olmasına pek ihtimal vermiyorum. Hayırlı olsun.
        sigpic
        Murat Y?lmaz 1980
        ?stanbul
        Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
        MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Teşekkür ederim zıpkına montaj konusu takıldı bi de kafama salvimar sapiens zıpkınım bi şekilde tutturmaya çalışıcam

Yorum yap

Asl? SpearFisherMann taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Teşekkür ederim zıpkına montaj konusu takıldı bi de kafama salvimar sapiens zıpkınım bi şekilde tutturmaya çalışıcam
            Kamera aparatını da Atila Yılmaz, Ozan Önen veya Hasan Ağca'dan temin edebilirsin.
            sigpic
            Murat Y?lmaz 1980
            ?stanbul
            Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
            MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X