Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

1.90 boy 83 kilo için uygun beden elbise önerisi lütfen...

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 1.90 boy 83 kilo için uygun beden elbise önerisi lütfen...

Herkese merhaba,
    İnce uzun bir adam olduğumdan elbise bedenleri konusunda sıkıntı yaşıyorum. Benimle aynı veya yakın bedende olup kullandığı elbiseden memnun olan, beden önerecek birileri vardır umarım. Yılmazlar marka black XL kullanıyorum, bedeninden memnunum. Bir tane kamuflaj almak istiorum. Jak Boeno beden tablosuna bakarak zıpkıncı forumundan aldığım Murano XL elbisede kollarım askıda kaldı. Geldiği gibi gene burada satmak zorunda kaldım. Bir büyüğünün bol geleceğini düşünüyorum çünkü murano sıkmamıştı. İlanda görüp beğendiğim XL beden mares marka elbise satan arkadaş da 94 kilo olduğunu ama bol geldiğini söyledi. Beden tablosuna göre L de kısa kalıyor. Önerilerinizi rica ediyorum.
    Burak Bilgin
    1977 ?stanbul

Cevap: 1.90 boy 83 kilo için uygun beden elbise önerisi lütfen...

1.90 boy 65 kilo, imrozsub özel dikim
    aa

Yorum yap

Merak ediyorum bulabildiniz mi acaba elbise gerçi çok çok geç olduğu vede hortlattığım için affola.Kendi adıma konuşayım Boy 196 Kilo 92 (göbek yok)takım elbise,omuzlar uzun 56beden özel dikim giyiyorum dalış elbiselirde en rahat uyan bana smooth cocukluğumdan beri uğraştığım bu sporda en iyisi bu eğer daha almadıysanız emin olun iyi oturan smoottan iyisi yoktur.

Yorum yap

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Özel dikim için imrozsubla görüşeceğim.
        Burak Bilgin
        1977 ?stanbul

Yorum yap

Asl? selanickli taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Çok teşekkür ederim bilgiler için. Özel dikim için imrozsubla görüşeceğim.
          Aynı kilo ve boydayız özel dikime gerek yok apnea legend xl kullanıyorum tam geliyo sadece ayak bileklerinden 2-3 cm kısa oda patik kapatıyo
          Burak cengiz
          izmir/ güzelbahçe

"Su topraktan ar?n?nca denize kavu?ur; zindandan kurtulur,denize kat?k olur..."

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X