Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Jak Boeno Elbiseler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Jak Boeno Elbiseler

jack boeno ombre pro ile jack boeno ombre arasında ne fark var bilen varmı ?? 3 mm elbisede bu iki elbise arasında kaldım (fiyat farkını verip pro almaya değermi?)
    En son düzenleyen baracuday; 30.Temmuz.2013, 11:27.
    ERKAN ERGÖK
    ADANA
    1976
    0 543 922 88 08
    Benimki kaç santim ö?rendim: http://bit.ly/gcDlDN, seninki kaç santim?

Yorum yap

Ayvalik ve bandirma erdek taraflarinda daliyorum. 5mm elbisem var. 3mm murana green mi yoksa 3mm mantis pro mu almaliyim. Tavsiyesi olan?

Yorum yap

ikinci el almış olduğum jakboneo mantispro elbisenin dış kumaşında kabarma yani kalkma var.bu nasıl giderilir

Yorum yap

Asl? fgungor taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Ayvalik ve bandirma erdek taraflarinda daliyorum. 5mm elbisem var. 3mm murana green mi yoksa 3mm mantis pro mu almaliyim. Tavsiyesi olan?
          Murana Green 3 mm !
          Bir beden büyük almayı unutmayın,kalıpları dardır
          1.84 Boy 83 kg XL kullanıyorum.Efsanedir...
          Can MAHANO?LU

Bak?rköy / ?stanbul / Turkey

Education Supervisor

cmahanoglu@gmail.com

Yorum yap

Asl? gairdneri taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            ikinci el almış olduğum jakboneo mantispro elbisenin dış kumaşında kabarma yani kalkma var.bu nasıl giderilir
            aynı elbiseden ve sorundan bende de var ilk zamanlar önemsemedim şu anda kumaşla neoprenin ayrıldığı bölgelerdeki neoprenler parçalanmaya başladı
            ve tamiratıda mümkün değil yeni bir elbise almak zorunda kaldım tabiki başka bir marka
            serdar vatan 1970

Yorum yap

Merhabalar,

Merak ettiğim bir konu var; Jak Boeno elbiselerde bildiğim kadarıyla fermuar yok, dolayısıyla giyip çıkarırken çok dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum doğru mudur? Yeni olduğum için şimdilik basit bir shorty ile başlamayı düşünüyorum. İleride almak istediğimde hangi modeli ile başlamamı önerirsiniz?

Teşekkürler.
              Küçük bal?k vurmay?n ki küçüklerimiz bal?k vursun.

H. Cihat ORBAY
              --?ZM?R--

CMAS***
              Sporasub SK40 90

Bask?n basan?nd?r.

Yorum yap

Merhaba, uzun süreli git gellerden sonra yeni elbiseme kavuştum. heyecandan yerimde duramıyorum, bayrama kadar da gidecek yerim yok ancak evde banyoda giyip giyip çıkaracağım çaresiz. yardımlarından dolay Jak Boeno beye çok teşekkür ederim. yalnız bu ağırlıklar (6kg) ile suyun yüzünde durmaz batarım direkt gibi geliyor bana, kemer zaten 1kg gibi bir şey.

ilk videoda telefon gelince bıraktım ama kutudan çıkışını izleyin diye koydum. ilk defa bir dalış elbisesine dokunduğum belli oluyordur herhalde daha evvel sadece fotoğraf ve videolarda gördüğüm için korktuğum başıma gelmedi ve yumuşacık bir malzeme olduğu için giydiğimde rahat edeceğimi düşünüyorum. giydiğimde tecrübelerimi paylaşırım dicem ama kesin unuturum herkes gibi bi daha sesim soluğum çıkmaz pek buralarda o yüzden söz vermiim.

Yorum yap

Elbiseyle ilk dalisimi yaptim. Bu kadar guzel bir elbise olamaz. Ilk rlbisemden midir nedir ama cressi scorfano almaya karar vermistim kendimi onun icinde hissettim resmen

Yorum yap

1,74 boy 73 kg ağırlığındayım jak boeno QUARTZ BROWN modelinde sizce hangi BEDEN elbise kullanmalıyım.
                    emreakyol
                    SAMSUN

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X