Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Jak Boeno Elbiseler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Jak Boeno Elbiseler

JAK BOENO SUALTI MALZEMELERİ

Cevap: Jak Boeno Elbiseler

Ombre modelini kullandım. Kullandığım bir çok elbiseye nazaran kumaşın suyu çekmesi uzun sürüyor. Nedenide kumaş içindeki hücrelerin ufak olması ve bu bir serbest dalış elbisesi için avantajdır.
    Jarsesi sanki hiç yok. Likralı polyester kumaştan ve tuşesi oldukça yumuşak yapılmış. Derine inişte suyun elbiseden kayamaması nedeni ile sizin inişinize mukavemet göstermesini önlüyor ve smooth skin elbiseler kadar olmasada inişte az enerji kullanmanızı sağlıyor. Kol manşetleri ve yüz çevresinde kabarıklık yapan biyeler yerine overlook dikişle daha ince bir sağlamlık sağlanmış. Kesim yapısı vücuda tam oturmasını sağlıyor. Soğuk suda dahi yalıtımı çok iyi. Tavsiye ederim..

Yorum yap

Duo modeli ilginc,fiyati nedir acaba?

Yorum yap

abyss ve gray favorılerımama abyss oncelık tabı.

Yorum yap

Merhabalar. "Ombre" elbiseden almayı düşünüyorum fakat daldığım yere bu modeli mi yoksa "troian" modeli mi daha iyi gider bir türlü karar veremedim. Genelde Antalya/Fener de falezler civarında dalıyorum.

Yorum yap

ombre kayalık zemın ıcın cok basarılı ıı dalıslar.

Yorum yap

Asl? Utku BİLDİRİCİ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              ombre kayalık zemın ıcın cok basarılı ıı dalıslar.
              Çok teşekkürler yardımınız için.

Yorum yap

daha önce serbest dalış dergisindede görüp çok beğenmiştim master modeli çok iyi gözüküyor smooth elbiselerde polosublara rakip çıktı...fiyatları hakkındada bilgi alabilirsek çok iyi olacak...

Yorum yap

Asl? derengeo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  daha önce serbest dalış dergisindede görüp çok beğenmiştim master modeli çok iyi gözüküyor smooth elbiselerde polosublara rakip çıktı...fiyatları hakkındada bilgi alabilirsek çok iyi olacak...
                  ogansea marıne,4denızshop bu ıkı sıtede fıyatlar var kolay gelsın.

Yorum yap

genel hatları ıle fıyatlar 130£+kdv ıle 145£+kdv gıbı fıyatlar arası,tabı serbest dalıs ve smooth elbıseler bu fıyatların dısında.o elbıselerın fıyatları daha pahalı ıı dalıslar.

Yorum yap

elbise dayanıklılığı neopren ömrü nasıldır acaba

Yorum yap

Valla bende Cressi Technica ile Bunun arasında kaldım ama tercihim Jak Boenodan yana oldu umarım beni yanıltmaz

Yorum yap

Asl? esemiyake taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          elbise dayanıklılığı neopren ömrü nasıldır acaba
                          Bunun bir kıstası yoktur. Senin kullanmana göre değişir.

Yorum yap

ombre modeli şuanda kanpanyada ben hemen aldım peşinfiyatı 220 tl karaköyde ilk defa hafta sonu denemeyi planlıyorum işlah kısmetse evde denedim kumaşı oktay abim gayet güzel anlatmış sper + bu kıyafet kumdada kayadada iş yapar güzel olan yanı bu anıl kardeş ömrün boyunca hep aynı yere dalcak dilsin oyüzden her ortama uyan ombre yi tavsiye ederim troian de güzel ama bilmiyorum :S

Yorum yap

Ben de geçtiğimiz günlerde 3 mm troian modelini aldım.Kumaşına ve neoprenine dokunduğunuz anda diğer elbiselerden farkını hissediyorsunuz. Çok esnek ve neopreni hamur gibi. Suda da deneme fırsatım oldu. Neredeyse smooth gibi su tutmuyor, kesimi çok başarılı üstünüzde elbise olduğunu hissetmiyorsunuz, hareket kabiliyeti üst düzeyde sanki pijamayla oturuyormuşum gibi rahattım.Ayrıca su sıcaklığı 15 derece olmasına rağmen hiç üşümedim ısı yalıtımı da çok iyi. İsim yapmış kaliteli 4 farklı markanın elbiselerini kullanmış ve kullanmaya devam eden birisi olarak söyleyebilirim ki jak boeno bugüne kadar kullandığım en rahat elbise. Bu kadar kaliteli bir elbisenin fiyatının da bu kadar uygun olması önemli.
                              Yalç?n YILMAZ 1982

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X