Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Tecnica

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CRESSİ Tecnica

TECNICA 5 mm

5 mm kalınlığında çift parça Hıgh Stretch kamuflaj neopren.

Bahçıvan alt parça ve başlıklı ceket.

Yeni ULTRASPAN/NYLON iç yüzey sayesinde kolay giyilebilme.

Diz,dirsek ve göğüs bölümlerinde POWERTEX malzeme ile güçlendirilmiş pedler.

Bedenler: S,M,L,XL,XXL

arkadaslar bırde ozelllıklerının yanıonda fıyattta belırtsek mesela guzel olmazmı

Yorum yap

oktay abi bu eski tecnica değilmi yenisi selçuk abininkinden değilmi ?

Yorum yap

Evet bu eski yenisi hemen altta

Yorum yap

Cressi Tecnica'nın yeni modelinin kullanım rahatlığını, artılarını ve eksilerini çok merak ediyorum.
          Özellikle Selçuk Bey ve bu yeni modelini kullanan arkadaşlar bir kaç satır aydınlatıcı bilgiler verirlerse çok faydalı olacaktır. Cevap yazan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum yap

Asl? ali alyanak taraf?ndan gönderilmi?
            arkadaslar bırde ozelllıklerının yanıonda fıyattta belırtsek mesela guzel olmazmı
            Kime göre, neye göre fiyat belirtebilirizki ?
            İnternette bir çok ülkede ve ülkemizde çok değişik fiyatlarla satılıyor ürünler. Ve sürekli değişiyor. Fiyat araştırmaya başladığınız an sizin tarafınızdan öğrenilecek bişeydir. Özellikleri bizden, fiyat konusu sizden. Eeee bu kadarınıda yapın artık....

Yorum yap

Bende yukardaki fotodakinin aynısı var diz dirsek korumaları çok başarılı geçen kış giyebildim bu kış sadece 7-8 dalış yaptım Bodrum'da yaptıgım dalıslarda üşümedim 5 mm bir elbise buraların su sıcaklığını tam olarak bilmiyorum ama en soğuk dediğimiz zamanlarda da suda oldum ısı yalıtımı bence güzel dikişleri olsun yapıştırmaları olsun şu ana kadar sorun çıkarmadılar.Yeni modelide bi abimizin aldığını öğrenip inceledim giyme fırsatım olmadı ama eski tecnicadan daha yumuşak bu kimilerine göre -, kimilerine göre +, olabilir yenı modelının bence en ıyı yanı kullananın anlattığına göre sudan çıkınca daha çabuk kuruması buda kış için gerçekten gerekli fiyat heryerde değişebiliyor ben gecen sene bu elbiseyi italya dan 180 € ya almıstım ındırımdeydı o zaman su an yenı modelı de sanırım aynı fıyata verıyorlar umarım bı parca aydınlatıcı olmusumdur sevgı ve saygılar.

Sualtındakı görünümü:
              AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Yeni modelin en büyük özelliklerinden biri içindeki özel kaplama sayesinde ıslatmadan kuru olarak giyilebilmesi. Kışın harika bir özellik. Dalış yerine gittiğinizde arabada üşümeden elbisenizi giyip dışarı çıkabilmek büyük bir avantaj. Ancak yine bu kaplamanın özelliği çok hassas olması, tırnakla bile yırtılabiliyor ve çok özenle kullanılması gerekiyor. Elbisenin yumuşak olması nefeslenme sırasında çok önemli bir üstünlüktür. Göğüs kafesinizi daha az sıktığı için çok daha sağlıklı bir nefeslenme süreci gerçekleşir.

Yorum yap

Sayın Selçuk Dilşen ve Ali Üzer, verdiğiniz tüm faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim. Sanırım yeni modelini yakından ve alıcı bir gözle incelemekte fayda var. Sitemizin gerçek amaçlarından biri olan bilgi paylaşımınız için çok sizlere tekrar çok teşekkür ederim. Ali Bodrum'un bu yönüyle de her an tadını çıkarabildiğin için gerçekten çok şanslısın.
                  Sizlere ve herkese sağlıklı ve bol avlı dalışlar dilerim.

Yorum yap

Bilgi paylaştıkça çoğalır yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, sevgi ve saygılarımla...
                    AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Cevap: CRESSİ Tecnica

Kıyafetlerin çene kısmının başın hareketiyle aşağıya kayması beni en çok rahatsız eden etkenlerden biri.. acaba bu kıyafetdede aynı sorun mevcutmudur.. Saygılar..

Yorum yap

valla aynı şikayetten mağdurum boğazlarımı üşütmekten bıktım cressi comp var onda böyle bende merak ediyorum açıkcası

Yorum yap

evet cressi comp. da var bu sorun
                          Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
                          http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Hayır arkadaşlar bu sorun tecnica da yok. Competitionla aynı problemleri bende yaşadım ama bunda öyle birşey yok emin olabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

Saygılar, sevgiler.
                            Mehmet Yakar - 1980
                            ?ZM?R

Yorum yap

Asl? yakarizmir taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Hayır arkadaşlar bu sorun tecnica da yok. Competitionla aynı problemleri bende yaşadım ama bunda öyle birşey yok emin olabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

Saygılar, sevgiler.
                              teşekkür ederim Mehmet bey.. birde altının bahçıvan olmasının verdiği bir rahatsızlık varmıdır..

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X