Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Deep Hunter

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Deep Hunter

slm: ARKADAşLAR GECEN SENE BU İşE YENİ BAşLIYAN BİRİ OLARAK BU ELBİSEYİ ALDIM.
    100 TL OLMASI VE BENİM BU İşE YENİ BAşLAMAM BALIKLAMA ATLAMAMA SEBEP OLDU. dOĞRUMU YAPTIM O GÜNKÜ şARTLARA GÖRE EVET DOĞRU BİR KARARDI. BU GÜNE GELDİĞİMİZDE BİRAZ DAHA DENEYİM KAZANDIM VE ELBİSEM O GÜNDEN BU GÜNE KADAR HİC OLMAYACAK şEKİLDE KULLANILMAZ HALE GELDİ. TAM BİR SENE.şİMDİ: ACEMİLER VE BU İşE YENİ BAşLIYANLAR İCİN OK. AMA BU İşİ SEVDA DERECESİNDE YAPICAM DİYOSANIZ UZUN SÜRELİ DÜşÜNÜYORSANIZ HAYIR. BİR SENEDE 57 HAFTA VAR HER HAFTA GİTTİGİNİZİ DÜşÜNÜRSEK BİR YIL SONUNDA GİYMESSİNİZ. bENCE BİRAZ DAHA BEKLE DAHA İYİ BİR şEY ALIN. aMA BÜTCEM YOK FİYATI GÜZEL DERSENİZ ALIN. BEN BU ELBİSEYLE 70 CİVARINDA DALIş YAPTIM YAZ KIş 10 DERECELİK SUYA GİRDİM HAREKET İYİ KAMUFLAJ GÜZEL AMA SAGLAMLIK 50 DALIşIN ÜZERİNDE SIKINTILI .
    şİMDİ YENİ ELBİSE ALMAK İSTİYORUM CÜNKÜ MEVCUT DEEP HUNTER BİTTİ JACK AMCA MI CRESSİ Mİ KARAR VEREMEDİM MARMARA İCİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Yorum yap

Asl? purusyas taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      slm: ARKADAşLAR GECEN SENE BU İşE YENİ BAşLIYAN BİRİ OLARAK BU ELBİSEYİ ALDIM.
      100 TL OLMASI VE BENİM BU İşE YENİ BAşLAMAM BALIKLAMA ATLAMAMA SEBEP OLDU. dOĞRUMU YAPTIM O GÜNKÜ şARTLARA GÖRE EVET DOĞRU BİR KARARDI. BU GÜNE GELDİĞİMİZDE BİRAZ DAHA DENEYİM KAZANDIM VE ELBİSEM O GÜNDEN BU GÜNE KADAR HİC OLMAYACAK şEKİLDE KULLANILMAZ HALE GELDİ. TAM BİR SENE.şİMDİ: ACEMİLER VE BU İşE YENİ BAşLIYANLAR İCİN OK. AMA BU İşİ SEVDA DERECESİNDE YAPICAM DİYOSANIZ UZUN SÜRELİ DÜşÜNÜYORSANIZ HAYIR. BİR SENEDE 57 HAFTA VAR HER HAFTA GİTTİGİNİZİ DÜşÜNÜRSEK BİR YIL SONUNDA GİYMESSİNİZ. bENCE BİRAZ DAHA BEKLE DAHA İYİ BİR şEY ALIN. aMA BÜTCEM YOK FİYATI GÜZEL DERSENİZ ALIN. BEN BU ELBİSEYLE 70 CİVARINDA DALIş YAPTIM YAZ KIş 10 DERECELİK SUYA GİRDİM HAREKET İYİ KAMUFLAJ GÜZEL AMA SAGLAMLIK 50 DALIşIN ÜZERİNDE SIKINTILI .
      şİMDİ YENİ ELBİSE ALMAK İSTİYORUM CÜNKÜ MEVCUT DEEP HUNTER BİTTİ JACK AMCA MI CRESSİ Mİ KARAR VEREMEDİM MARMARA İCİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
      70 dalışta elbisenin eskimesi normal sağlamlıktan kasıt nedir daha açık yazsanız daha anlaşılır olur , elbise kalite markada olsa 70 dalışta mutlaka incelecek ve dışı solup tüylenecektir
      deep huner 70 dalışa dayanmışsa gayet iyi dayanmış ben bir senede üçüncü elbisemi aldım ilk elbise 20 dalışta birçok yerinden yırtıldı , ikincisi yırtılma açılma yapmadı ama bayağı inceldi ve sadece 20 derece üstü sıcaklıkta kullanılır hale geldi , kış için üçüncü 7 mm elbisemi aldım
      KEREM UÇAR
      1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

Slm: Mudanyali hemşerim ilk olarak yarin büyük ihtimalle otarafa dalişa gelicem tanişmak isterim.
        Elbise konusuna gelince acik neopren zannedersem ve diştan bir zarar görmemesine karşin icerden neopren kisimlari dagildi parca parca oldu hatta pantolonun ayak bileginden koca koca parcalar koptu.yapiştirmaktan biktim ve şu an diş yüzey kamuflaş kaldi.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X