Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R New Professıonal

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R New Professıonal

NEOPEREN: Dış Smooth Skin, iç OpenCell . dizlerde, dirseklerde ve belde özel korumalı kumaş
    KALINLIK: 5 mm veya 6,5 mm
    ÖLÇÜLER: 1'den 6'ya kadar

"New Professional" tekniği yüksek, tutkulu avcılar için dizayn edilmiş, zıpkınla balık avcılığı elbisesidir. Elbisenin, dış kısmı çıplak neoprenden, iç kısmı açık hücreli neoprenden yapılmıştır.
    Dışı çıplak / içi açık hücreli neopren kullanmanın çok sayıda avantajı vardır:
    1. Elastikiyet: Jarse kaplamanın olmaması ve dikişsiz oluşu, neoprenin engelsiz olarak esnemesine imkan verir. Bu husus, zıpkınla balık avcılığında, nefes alırken, yüzerken ve özellikle av boyunca çok önemlidir.
    2. Isı Yalıtımı: Elbise vücuda çok iyi yapışır, neopren ile deri arasında bulunan suyu büyük oranda azaltır. Su sirkülasyonunun olmaması, az miktardaki suyun vücut ısısıyla ısıtılabilmesini sağlar. Ek olarak, dış yüzey jarse kaplı olmadığından, elbise dışarıda hemen kurumaktadır.
    3. 3. Hidrodinamik Etki: Kusursuz, yumuşak dış yüzey, avcının suda daha yüksek hızlarda hareket etmesini sağlar.

Elbise, mümkün olabilecek en konforlu şekilde kesilmiştir. Giyimle doğrudan ilgili kısımlar olan dizler, dirsekler, kalça ve karın "Diamond Nylon" koruyucularla güçlendirilmiştir. Pantolon, klasik bahçıvandır ve ceket standart plastik O.ME.R düğmelere sahiptir. Göğüs bölümünde, tüfeği kurarken elbiseyi koruyan bir takviye vardır.

Giydiğiniz zaman çıkartmak istemeyeceğiniz türden bi elbise nefes alma konusunda sağladığı rahatlığı sadece deneyerek hissedebilirsiniz ve yalıtım performansıyla kışlar yaza dönüşüyor fiyatının hakkını fazlasıyla veren bi ürün.Ne söylemeliki eskileri atacaksınız!!!

Yorum yap

fiyat konusunda bilgi alabilirmiyiz bide elbisenin renginin mat olnıda mevcutmu

Yorum yap

Asl? KADİR taraf?ndan gönderilmi?
        Giydiğiniz zaman çıkartmak istemeyeceğiniz türden bi elbise nefes alma konusunda sağladığı rahatlığı sadece deneyerek hissedebilirsiniz ve yalıtım performansıyla kışlar yaza dönüşüyor fiyatının hakkını fazlasıyla veren bi ürün.Ne söylemeliki eskileri atacaksınız!!!
        fiyatı nedir acaba?

Yorum yap

fiyatı ne kadar bilen yok galiba ya

Yorum yap

sitesinde de fiyat ve ürün görünmüyor

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar! Sizden gerçekten iyi elbise tavsiyesi istiyorum. Birde 5 mm yada 7 mm hangisini tercih etmeliyim. Bende 7 mm bir elbise var , ilk başladığımda arkadaşım hediye etmişti. Ama tecrübe kazandıkça elbisenin beni sıktığını, dibe daldığımda nefes yönünden performansımı düşürdüğünü ve 12 kg bel kurşunu ve yarımşar kg ayak bileği kurşunu takmama ma rağmen tam olarak dibe düşemediğimi ve dipte sabitlenemediğmi farkettim. Unutmadan vücut ağırlığım ise 85 kg'dır. Bu konuda uygun elbise tavsiye ederseniz sevinirim. Kolay giyilip çıkarılması (şampuanla) ve fiyatı çok fahiş olmayan elbise tavsiyelerinizi bekliyorum. SAYGILAR

BEN KASAP DEĞİLİM TROFE AVCISIYIM!

Merhum Ufuk GÜLDEMİR.
              DARL?NG THE SEA...

OKTAY /?STANBUL

Yorum yap

fiyat belirtseniz iyi olurdu kışı yaza döndürsünde ne olursa olsun
                Yavuz YILDIRAN
                1985 - ÜNYE
                sigpic
                algoritma_9@hotmail.com
                cep: 555 747 78 31
                z?pk?n avlar?m: http://www.youtube.com/user/unyem52

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R New Professıonal

Asl? levrekci ismet taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  fiyat konusunda bilgi alabilirmiyiz bide elbisenin renginin mat olnıda mevcutmu
                  Ürün fiyatı 420€ dur.
                  merak edenlere

Yorum yap

Asl? İlhan Görgü taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Ürün fiyatı 420€ dur.
                    merak edenlere
                    Stokta var mı?(3 veya 3L Beden)
                    Ozan ÖNEN
                    15.07.1981
                    Çanakkale
                    MERTSUB DALI? DONANIMI
                    www.mertsubonline.com
                    ?? =0286 214 00 30
                    ozan@mertsubonline.com

Yorum yap

3 beden mevcut

Yorum yap

Alakasız olacak ama saat ve tarih dıkkatımı çekti ilhan abinin son yorumu bu sayfaya olmus sanırım.=(

Yorum yap

daha da alakasız oalcak ama OMER marka brownmimetic elbise aldım siparişini verirken değişim yapmayacağını söyleyen satıcı verdiğim ölçülere göre 3L olacağını söyledi ancak büyük geldi satıyoru misteyen olursa sevinirim
                          orjinaldir kullanılmamıştır denize girmedi sadece banyoda denedim
                          murat oral
                          533 638 1544
                          iskenderun hatay

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R brown mimetic

elbise 5 mmdir 215 €

ihtiyaçtan değil beden değiştireceğimden satıyorum
                            googledan aratıp bulduğunuzda göreceğiniz elbisenin aynısıdır

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X