Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Darktermic flex

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Darktermic flex

Yeni ultra elastik "flex" astar ve içi biotermik. Bir ıslak elbise için çok anatomik ve yumuşak. Bileğin, başlığın va paçaların içine yerleştirilmiş su geçirmez contalar. Bahçıvan ve yarım pantolon. 3, 5 ve 7 mm.

Kışın marmarada bu elbise (5mm olanı) ile içlik kullanmadan dalmak mümkün olur mu acaba? Bazı yerlerde normal 7mm elbisenin yerini tutacağını söylüyorlar. Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
    Berkin Birol - 1984

Yorum yap

Cevap: PİCASSO Darktermic flex

merhaba bende bu elbise var gerçekten harika,alırken tereddüt etmiştim ama satan adam haklı çıktı. kesinlikle dalarken veya su üzerinde yüzerken dipte yatarken üzerinizde elbise olduğunu bile anlamayacaksınız.ayrıca karadenizde kasım aralık da kıyıda birkaçdefa taş altı felan yaptım soğuğu hissetmedim yaklaşık 1,5 saat sonra üşümeye başladım.. ama tabi su sıcaklığı 7-8 derece ve kar yağıyordu.. bence zıpkınla avlanmak içinen ideal elbise.. tavsiye ederim bilgi almak isterseniz tel:0506 3562733
      En son düzenleyen hasan_akgül; 21.Mart.2008, 15:24.

Yorum yap

selam hasan bey size telefondan ulaşamadım

ahmet/1960 ist

216.311 43 69
        532.745 75 37

Yorum yap

kusura bakma tel kayboldu kapatmak zorunda kaldım yeni tel 506 3562733 mail: has_der@hotmail.com

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X