Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Tecnıca

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: CRESSİ Tecnıca

Arkadaşlar,
    Bu elbise hakikaten çok hassas acaba buna uygulanabilecek bir çözüm varmıdır. Mesela içine komple bir kaplama gibi cila gibi ilaç gibi ne bileyim en ufak harekette yırtılmasına sebeb olacak durumu engellemek için. Çözüm arıyorum resmen
    Saygılar.

Yorum yap

Bu elbisenin fiyatları aşırı değişken, o kadar övmüşsünüz ki bende elbise alma aşamasında olan birisi için bu soruyu soruyorum, aynı elbiseden 300tl ile 900 tl arasında değişen internet mağaza fiyatlarını bulabiliyoruz, dediğiniz çin malı yada başka uzak doğu mallarının gene aynı fabrika malı olduğunu düşünüyorum, nike dahi uzakdoğuda üretim yaparken bu markalar kendilerinden ödün vermezken, cressi gibi bir markada üretim yerine göre kalite farkı olabileceği beni düşündürüyor, bu konuda bu ürüne sahip arkadaşlar aydınlatıcı olursa sevinirim

Saygılar
      Boran

Yorum yap

Merhaba Boran Bey,
        O fiyatlar sizi aldatır dikkat edin. İnternette fiyatları güncellemiyorlar o kadar fark asla olmaz. En fazla 50 bilemediniz 100 taş çatlasın. Çin işine gelince dediğiniz gibi en baba markalar artık uzak doğuda yaptırıyor ürünlerini. Malum dünya pazarı maliyetleri azaltmaya çalışıyorlar. Ama öyle yarısı sağlam yarısı çürük değil tabiki. Adamların bir standartı var kafanız karışmasın.
        Tek fark şu;
        İtalyada işçiliğini yapanlar ya mühendis ya uzman. Uzak doğudakilerin ise başlarında durup kontrol edenler mühendis yada uzman ama standartlar aynı.
        Saygılarımla.

Yorum yap

Sevgili Zıpkıncı Ailesi,
          Öncelikle hepiniz Mübarek Kurban Bayramını en samimi duygularımla kutlarım.
          şimdi fikri olan varsa yardım rica ediyorum.
          Elbisemin üst kısmını çıkarırken bir saat uğraşıyorum. Çıkaracağım derken ya kendimi boğacağım yada elbiseyi yırtacağım. Alt kısmında zorlanırsam şampuanla sorunu çözüyorum fakat üst kısmına şampuanda işe yaramıyor çünkü elbisenin altı bahçivan. Kaymıyor kitlenip kalıyorum sekiz oluyorum. Bu kadar zor olmamalı resmen eziyet. Gerçekten bazen boğulacağım zannediyorum. Elbiseyi bilirsiniz neopreni çok hassas çok çekiştiremiyorumda...
          Bir çözüm arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
          Saygılarımla.

Yorum yap

Soru güncel arkadaşlar

Yorum yap

elbisenin üstünü cıkarmak 2 türlü olur

1-dirseklerini üst elbisenin etek kısmına sokarsın kollarını xyap etek kısmını dirseklerine geçir ger ve yukarı doğru cek
              2-üst elbisenin alt bağlama kuşağını öne eğilerek ensende yakala ve ileri doğru çek

not burdaki elbiseyi dıştan sampuanlama işlemine gerek yok elbise smooth değil nede olsaa

Yorum yap

Merhaba Kaan bey,
                Çok teşekkür ederim yoksa biyerlere zarar verecektim
                Pazar gün hemen denicem bu yolu inşallah elbisenin kuşağı kopup elimde kalmaz
                Çok teşekkür ederim çok saolun. İyi Bayramlar dilerim.
                Saygılarımla.

Yorum yap

tecnica almadan önce araştırdım ilk sorduğum kişi 1 ci dalışında 19 yerinden açmış elbiseyi nereye daldıysa diyer sorduğum arkadaşlarda carsesinde şikayetçi şansımı bir deneyim dedim kendime gerçi bendede bu şans varken gökten hülya avşar yağsa benim kafama müzzeyen sener düşer bakalım hayırlısı...

Yorum yap

Sayın Forum Üyeleri,
                    Elbisenin üst kısımını giydikten sonra bacak aranızdan geçirip ön taraftan taktığınız düğme gibi şeyler varya kopça mı desem bilmiyorum. Onlardan nasıl bulabilirim bilen var mı?
                    Saygılarımla.

Yorum yap

Asl? yılmaz67 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      tecnica almadan önce araştırdım ilk sorduğum kişi 1 ci dalışında 19 yerinden açmış elbiseyi nereye daldıysa diyer sorduğum arkadaşlarda carsesinde şikayetçi şansımı bir deneyim dedim kendime gerçi bendede bu şans varken gökten hülya avşar yağsa benim kafama müzzeyen sener düşer bakalım hayırlısı...
                      Sahsen ben muzeyyen senarı tercıh ederım , bır haydar haydar soyledımı paris hilton gelse donup bakmam

Bende bu elbıseden aldım kuru bırsekılde gıyebıldıgımı gorunce panıge kapıldım ılk buyukmu acaba dıye ama bıldıgınız vucudu sarıyor cıkarmasıda gıymesıde cok kolay geldı-yalıtım hakkında daha sonra yazarım

Yorum yap

Asl? Serhad.n taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Sahsen ben muzeyyen senarı tercıh ederım , bır haydar haydar soyledımı paris hilton gelse donup bakmam

Bende bu elbıseden aldım kuru bırsekılde gıyebıldıgımı gorunce panıge kapıldım ılk buyukmu acaba dıye ama bıldıgınız vucudu sarıyor cıkarmasıda gıymesıde cok kolay geldı-yalıtım hakkında daha sonra yazarım
                        bu elbiseyi 4 yıl kullandım. yalıtımı çok iyidir. şu anki elbisem murano. muranodan 2 kat daha yalıtımıvar diyebilirim. dış kumaşı çok sağlamdır. 4 yıl dış kumaş hiç yırtılmadı. kru giyilebiliyor fakat elbise içi biraz hassas olduğu için çok dikkat etmek lazım. bebe yağı var onlardan diz dirsek el ve bomuzlara sürdünmü elbise cuk diye oturyor. 2-3 damla yağ elbise giyimi için yeterli oluyor. hoşuma gitmeyen yanları normal elbisede 2-3 kg fazla ağırlık istiyor. birde çene altı aşağıya çabuk düşüyor.
                        https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
                        M.E.B
                        mu?la-1981

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X