Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

MAREA Mundial

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • MAREA Mundial  Teknik özellikler
  Elbise tipi: İki parçalı erkek elbise
  Neopren kalınlıkları: 5 - 6.5mm
  Neoprene (dışyüzey/içyüzey): Jarse/opencell veya Jarse/thermometal
  Ceket alt bağlantı: Velcro
  Renk seçenekleri: Mimetic


  İtalyan yapımı olan MAREA av elbiseleri dünyaca kabul görmüş yüksek kalitedeki Japon Yamamato neoprenden üretilmiştir. Termo titanyum emdirilmiş neoprenden imal edilen elbiselerde ısı yalıtımı daha da artırılmıştır. Böylece daha uzun dalış sürelerine ulaşılabilir. Termal yalıtım için elbiselerin yapıştırıldığı yapışkan kalitesinin, yalıtım özelliği sayesinde daha yüksek ısı yalıtımı elde edilir.
  Elbiselerin bir diğer önemli özelliği de başlık ve bileklerdeki bitişler, sızdırmazlığı arttırsın diye 1.5 mm kalınlığında, ‘'U'' şeklinde kalıplanmış neopren geçirilerek kaplanmış olmasıdır. Özellikle kış aylarında, bu neoprenin de kullanılmasıyla ısı yalıtımı ve mukavemetinin de arttırılmış olması sağlamaktadır.
  Mükemmel vücut ergonomisi, güçlü ve esnek yapıştırmalar sayesinde cilt tahrişlerinin meydana gelmemesi sağlanmıştır. Böylece MAREA av elbiseleri son derece dayanıklı ve konforlu hale gelir. En sert koşullarda bile hiçbir endişe duymadan kullanabilirsiniz. Doğal ve özel kamuflaj desenleri, ava yaklaşma ve gizlenme yeteneğini arttırması nedeniyle de bütün avcılar tarafından tercih edilmektedir.
  S3 – Akıllı Gerici Cilt – neoprenin özel esnek yapısı, kritik noktalarda negatif yüklerin birikmesini önleyerek giysi ( ve tabi ki dalgıcın vücudu) üzerinde etkili olan baskıların tüm giysi yüzeyi üzerine dağıtılmasını sağlar.
  MAREA av elbiseleri standart ve beden ölçülerine göre 3 mm' den 8 mm' ye kadar olan kalınlıklarda ve birçok kamuflaj çeşitliliğinde üretilmektedir. Beden ölçüleri 1'den (44/46), 7'ye 56/58)'e kadardır.
  Elbiselerin kamuflajı dört temel renk üzerinedir. Ana renkler küf yeşili, kahverengi, açık kahverengi ve bordodur.

 • #2
  ilk dalışta yırtldı rezalet

  Yorum yap


  • #3
   ilk baştaki elbiseden bende var
   mükemmel...
   tavsiye ederim...
   saygılar...

   Yorum yap


   • #4
    Cevap: MAREA Mundial

    iki ayrı yorum...ben marea kullanan bi arkadaşımdan biliyorum çoook guzel oldugunu.

    Yorum yap

    Haz?rlan?yor...
    X