Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

H. Dessault Abysse

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• H. Dessault Abysse

Açık hücre iç yüzey
    Smooth (Prüzsüz ve Su Tutmayan Dış Yüzeyli) dış yüzey
    Anatomik kesim
    Göğüste zıpkın kurmayı kolaylaştıran ve kabzanın kaymasını önleyen özel ped
    Yırtılmaları ve kesilmeleri azaltan sandwich neopren teknolojisi.
    Kafa çevirmelerde çeneden kaymayan özel çene kesimi
    Neopren kalınlık seçenekleri
    3.5mm -- 5mm
    Renk Siyah

Smooth (Prüzsüz ve Su Tutmayan Dış Yüzeyli) elbiselerin sudaki ve bot üzerindeki ısı yalıtımlarının (özellikle kışın) jarse elbiselere göre ne kadar avantajlı olduğunu hepimiz biliriz. Aynı zamanda da pürüzsüz dış yüzey olmasının kazandırdığı hidrodinami avantajı smooth elbiselerin jarse elbiselere göre her zaman bir adım önde olmasını sağlamıştır.

Yeni tasarım Dessault elbiselerin kesimleri son derece anatomik olup, elbise ile en uzun zaman geçirdiğiniz sudaki yatay duruş pozisyonunuz baz alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca başlığın çene kesimi kafanızı geriye doğru hareket ettirdiğinizde çeneden boyuna doğru kaymayı önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Duo elbiselerde diğer elbiselerden farklı olarak sandwich neopren teknolojisi kullanılmıştır. Neopren tabakalarının arasında kullanılan süper esnek jarse kumaş elbiseye elastikiyetinden hiçbir şey kaybettirmeden yırtılma riskine karşı çok büyük bir direnç sağlamaktadır. Aynı zamanda neopren tabakasının arasında jarse kullanılması elbisenin imalatı sırasında yapıştırma yerlerinin de dikilebilmesini mümkün kılmaktadır. Bu da sağlamlığı garantilemektedir.

Bir yıldır kullanıyorum 3.5 mm çok rahat en önemlisi tabiki vücuda oturmasını sağlayan özel kesimi

Yorum yap

gzl elbise ama para performansda geri kalır bence o yüzden oyum poloya smooth için

Yorum yap

Asl? KIVILCIM(deepdiver) taraf?ndan gönderilmi?
        gzl elbise ama para performansda geri kalır bence o yüzden oyum poloya smooth için
        durun demekki bir oylama durumu var bende kullanayım hakkımı kime atsam acaba oyumu ben iki düğmeli italyan tarzı takımları tercih ediyorum rahatlık on numara ekonomisinide taksit yöntemiyle halledicem

Yorum yap

Benim oyumda ozaman polo ya polodaki rahatlık hiçbir elbisede yok bence

Yorum yap

Asl? AZRAİL taraf?ndan gönderilmi?
            kardeşim burası bir oylama başlığı değil kıvılcım arkadaşın yazdığına istinaden espirili bir cevap yazdık hala anlamadınızmı fikrini alıcan polonun başlığının altına yazıcan safmısınız yoksa kasıtlımı düşüyorsunuz bak bende polaya şimdi fikrimi yazıcam

Yorum yap

Siz başlığın altına oylama yapınca uyanık oluyorsunuz biz yapınca safmı asıl kasıtlı olan siz olabilirsiniz baksanıza yazım zorunuza gitmiş ayrıca istediğim yere yazarım şahsi fikirlerimi söylerken sizin yardımınıza ihtiyacım yok
              ve yine ayrıca saf olan sizsiniz poloyla ilgili başlıkta yok siz halisilasyon görmüşsünüz saygılar.

Yorum yap

azrail kardeşim bak işine hadi canımı sıkma benim yanlış yere yanlış cevaplar ve fikirler yazıyorsunuz senin geldiğin arabanın motoru soğumadı daha ben site yöneticisine o elbisenin başlığı olmadığını bildirdim zaten evet arasırada hayal görürüm itirazınmı var

Yorum yap

Sizi hayallerinizle başbaşa bırakıyorum uslubunuz hiç hoş değil inşallah kabus görmessiniz

Yorum yap

Ben her iki elbiseyide kullanıyorum ikisindende çok memnunum fakat kilo aldığım için deso olmuyor oyüzdende satıyorum
                    ama deso için açılmış bir başlıkta başka markanın adını vererek yorum yapmak bence yersiz bu başlıklar zaten herkes rahatça incelesin diye açılmış tartışmak yersiz saygılar

Yorum yap

Sizi hayallerinizle başbaşa bırakıyorum uslubunuz hiç hoş değil inşallah kabus görmessiniz
                      görmem kardeşim görmem sen merak etme ayrıca uslub demişsin hatırlamana sevindim ama hala yanlış yerde olduğun gerçeğini değiştirmiyor bu durum.

Yorum yap

Pardon burası H.Dessault Abysse elbise hakkındaki fikirleri öğrenebileceğim başlık mı yoksa ben yanlışmı geldim. :P

Yorum yap

yaa boşverin bunları güzel elbise işte çok parası olan alsın kullansın o güzel bu güzel demeye gerek var mı ?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X