Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Elbiseler (Genel)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Elbiseler (Genel)

Tüm markaların sitelerini tek tek dolaşıp, alıcağımız elbiselerle ilgili kıyaslama yapmak yerine bu başlık altında tüm elbiseleri kıyaslıyıp, kullanıcıların önerilerinide okuyarak seçim yapabiliriz. Kullanmakta olduğunuz veya kullandığınız elbiselerle ilgili açılmış başlıklara elbiselerin eksileri-artıları-modifiye seçenekleri ve düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz. Yeni başlayan ve malzeme almak istiyen arkadaşlarımız bu yazılardaki değerlendirmelerle seçim yapabilirler. Teşekkürler.

oktay abi bu sefer garanti kızıcan ama ya burda da yok ne yapayım lütfen ekleyelim başlığı bertone-sub kolay gelsin

Yorum yap

kızmaz kızmaz,birde top sub

Yorum yap

sSportech de göremedim elbiseler arasında,birçok yerli firmaya mal veren ve kendi adınada mal üreten bu markadan da bahsedebilirmiyiz Oktay bey.

Umut UZEL/1980
        A Rh+

Yorum yap

Asl? umutty65 taraf?ndan gönderilmi?
          sSportech de göremedim elbiseler arasında,birçok yerli firmaya mal veren ve kendi adınada mal üreten bu markadan da bahsedebilirmiyiz Oktay bey.
          +1 gerçekten fiyatına göre gayet kaliteli. Neopreni ilginç.

Yorum yap

Hakkında bilgi varsa elinizde bana özel mesaj atarsanız onlarıda eklerim.

Yorum yap

oktay bey şu polo marka elbise içinde bir başlık açın da arkadaşlar ilgisiz yere fikir beyan etmesin. not polo iyi elbisedir

Yorum yap

Polo ile ilgili yazılar ve bilgiler hep italyanca. Bu yüzden Ediz arkadaşımızın işleri hafifleyinceye kadar çevirisini yapamıyoruz. Kusura bakmayın.

Yorum yap

tıgullıo....hakkını yemeyelim kardeş.gerçekten güzel bir elbise...... :!:

Yorum yap

yeni bir elbise alacagım neyi önerirsiniz

Yorum yap

Ben yeniyim bişey sormak istiyorum ben elbisesiz dalıyorum bu balıkların ben den ürküp kaçmamasını veya nefesimi çok tutmamı ve diğer şeyleri etkilermi?

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar! Sizden gerçekten iyi elbise tvsiyesi istiyorum. Birde 5 mm yada 7 mm hangisini tercih etmeliyim. Bende 7 mm bir elbise var ilk başladığımda arkadaşım hediye etmişti. Ama tecrübe kazandıkça elbisenin beni sıktığını, dibe daldığımda nefes yönünden performansımı düşürdüğünü ve 12 kg bel kurşunu ve yarımşar kg ayak bileği kurşunu takmamama rağmen tam olarak dibe düşemiorum ve dipte sabitlenemiyorum. Unutmadan vücut ağırlığım ise 85 kg'dır. Bu konuda uygun elbise tavsiye ederseniz sevinirim. Kolay giyilip çıkarılması (şampuanla) ve fiyatı çok fahiş olmayan elbise tavsiyelerinizi bekliyorum. SAYGILAR

BEN KASAP DEĞİLİM TROFE AVCISIYIM!

Merhum Ufuk GÜLDEMİR.
                        DARL?NG THE SEA...

OKTAY /?STANBUL

Yorum yap

Ege bölgesi için apnea phantom un kamuflajı ne derece olur sızce uygunmudur?

Yorum yap

Slm herkese 120 kilo 182 boyundayım xxl tahminimce olmaz.Bedene uygun özel elbiseyi nerede diktirebilirim bana adres ve telefon olarak yardım edebilirmisiniz lütfen kışında dalmak istiyorum).....

Yorum yap

SPETTON MARKA MALZEMEYE İHTİYACI OLAN VAR MI?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X