Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Free-Sub Yamamoto Elbiseler

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Free-Sub Yamamoto Elbiseler

Selam arkadaşlar, Free-Sub yeni ürünler çıkarmış, elbise ihtiyacım olduğu için araştırırken buldum. Elbiseler Yamamoto kumaştan üretilmiş. Saroz modelimi aldım bakalım nasıl olacak.

kapadokya
    aspendos
    saroz
    Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Cevap: Free-Sub Yamamoto Elbiseler

elbiseden alan kullanan varsa yorumlarini paylasirsa cok memnun olurum.
    En son düzenleyen qwert; 08.Nisan.2019, 16:14.
    Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

En son düzenleyen StorM71; 09.Nisan.2019, 12:14.
      sigpic
      SüleyMAN GÜNDO?DU
      KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

Hayirli olsun Cem kardesim ,

Yamamoto elbise ben de almayi dusunuyorum , bir bayii de gordüm gayet yumusak bir neopreni var , sen kullaninca yorumlarini yazarsan sevinirim.

Saglicakla dal...
        sigpic
        SüleyMAN GÜNDO?DU
        KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

elbiseyi aldim ancak suda denemek icin daha cok vaktim var, ancak banyoda deneyip giydim oldukca yumusak ve guzel sariyor. sadece M beden diz arkasi bacak bölumu pot yaptı. Sanirim pantolon uzun geldi.
          boy 180 kilo 66 diger her yer tam oturdu.

bir ara gidip s beden ile degistirip deneyecegim. onunla ilgili de bilgilendiririm. zaten firma cok yardimci oluyor. olmazsa getir istedigin yerleri tadilat yapip veririz dedi.

ben ozellikle kamuflaji cok begendim, elbise de dedigim gibi yumusak, esneklik iyi ve guzel sariyor. su altinda nasil olur bakacagiz ilerleyen zamanlarda.

tek olumsuz elestirim asiri yapistirici kokuyor. sanirim kapali naylon ambalajda saklandigi icin boyle. bir kac kez yikanip havalandirildiktan sonra duzelecegini dusunuyorum zira giyip yıkayıp kuruttuktan sonra koku azalmaya baslamisti.

duzeltme: forumda turkce karakterler kullanilmiyor mu? eskiden boyle bir problem yoktu sanki. turkce yazarsam acayip sekiller cikiyor.
          En son düzenleyen qwert; 09.Nisan.2019, 22:50.
          Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Asl? qwert taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            elbiseyi aldim ancak suda denemek icin daha cok vaktim var, ancak banyoda deneyip giydim oldukca yumusak ve guzel sariyor. sadece M beden diz arkasi bacak bölümü pot yaptı. Sanirim pantolon uzun geldi.
            boy 180 kilo 66 diger her yer tam oturdu.

bir ara gidip s beden ile degistirip deneyecegim. onunla ilgili de bilgilendiririm. zaten firma cok yardimci oluyor. olmazsa getir istedigin yerleri tadilat yapip veririz dedi.

ben ozellikle kamuflaji cok begendim, elbise de dedigim gibi yumusak, esneklik iyi ve guzel sariyor. su altinda nasil olur bakacagiz ilerleyen zamanlarda.

tek olumsuz elestirim asiri yapistirici kokuyor. sanirim kapali naylon ambalajda saklandigi icin boyle. bir kac kez yikanip havalandirildiktan sonra duzelecegini dusunuyorum zira giyip yıkayıp kuruttuktan sonra koku azalmaya baslamisti.

duzeltme: forumda turkce karakterler kullanilmiyor mu? eskiden boyle bir problem yoktu sanki. turkce yazarsam acayip sekiller cikiyor.
            İstanbul'da inceleyebileceğimiz bir bayi var mıdır?
            Teşekkürler.
            A. Özgur EKinci

SSI Level 3 Freediver
            ?stanbul/Fethiye
            AB Rh+

https://www.youtube.com/channel/UCGc...MLbnjgjX_wbpQ?

Yorum yap

karakoy de freesub'in eski dukkanin karşısında varmış. halikarnas galiba bayi adi.
              Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Saros modeli adı gibi kamuflajın renkleri sarosa göre mi yapılmış acaba..? Fiyatını da yazabilirmisiniz?

Yorum yap

Asl? kutsaruzgar taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Saros modeli adı gibi kamuflajın renkleri sarosa göre mi yapılmış acaba..? Fiyatını da yazabilirmisiniz?
                  Selam, benim daldigim meraya baya uygun. Ama sarozun her yeri ayni degil, yine de is yapar bence. Ben kamuflaji begendim. Fiyat 700 TL gibiydi.
                  Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Denizde deneyen yokmu hala???

Yorum yap

Bende jac boneo yomomoto aldım gerçekten kumaş yumuşak daha önce quart almıştım o kadar daralttiki beni M beden banyoda gözüm karardı.yomomoti kumaş güzel freesub la aynı yerden çıkıyorlar 2 farklı marka adı altında sarılıyor ve baskıları farklı kime sorsam bu şekilde soyledi.kumas çok esnek ben 1.74 70 kiloyum Allah izin verirse temmuzda 19 da eğitim alacağım bakalım ne olacak.
                      Bu?ra Batuhan Yücesan

Yorum yap

Vay arkadaş kimse almadı mı bu elbiseden yahu? alacağım alsam mı almasam mı kararsız kaldım. Hydra mı freesub mı?
                        Oktay Ayd?n - 1978
                        ?stanbul/Sultançiftli?i
                        A(-)rh

Omer caymant e.t roller 105
                        ?mersion concept 75

Yorum yap

Vay arkadas kimse almadı mi bu elbiseden yahu? alacagim ama alsam mi almasam mi kararsiz kaldim. Hydra mi freesub mi?
                          Oktay Ayd?n - 1978
                          ?stanbul/Sultançiftli?i
                          A(-)rh

Omer caymant e.t roller 105
                          ?mersion concept 75

Yorum yap

Merhaba, Freesub yamamoto kullanan arkadaşlarımız deneyimlerini aktarırsa çok sevinirim. Bu elbisenin 3 mm saroz modelini almayı duşunuyorum.

Yorum yap

Elbise çok konforlu ve yumuşak ama dış yüzeyi de taş kaya gibi bölgelerde kolay deforme oluyor.
                              Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X