Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

jak boeno elbisede beden sorunu yardım..

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• jak boeno elbisede beden sorunu yardım..

slm. 1.73 boy 73 kg jak beyden M beden elbise aldım. boğaz kısmı aşırı sıktı, göğüs kısmıda biraz sıktı... L beden ile değiştirdim. L beden ise birazcık sanki bol gibi, ortalama 0-10 metrede dalıyorum. sizce hangi beden uygundur.
    emreakyol
    SAMSUN

Cevap: jak boeno elbisede beden sorunu yardım..

Selam Emre
    Boyum 1.70 , en 75-78 arası git gel yapıyor. Kaç milimetre olduğuna da bakmak lazım.
    Jak Boeno marka 5 yıllık 5mm - Medium elbisem tam oturuyor. Fakat boyun kısmında hafif sıkılık var, o da örneğin kemeri bağlarken veya ayak ucuna bakarken katlanıp sıkıyor ama sürekli olmadığından rahatsızlık vermiyor. Hatta sen söyleyene kadar çok düşünmemiştim.
    Bir de geçen yıl aldığım Jak Boeno 1,5mm Medium var kii yok gibi. Onun rahatlığına alıştığımdan üşüyeceğimi bilsem de gene 1,5mm yi giyiyorum.
    Berat G.
    Elektrik Mühendisi
    1977 ?stanbul A+

Yorum yap

Hangi beden uygun sence ?
      emreakyol
      SAMSUN

Yorum yap

Asl? emreakyol taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Hangi beden uygun sence ?
        Benim tecrübeme göre medium uygundur. Jak Bey'le konuşup teyid edebilirsiniz, çok yardımcı oluyor.
        Berat G.
        Elektrik Mühendisi
        1977 ?stanbul A+

Yorum yap

İki beden arası isen yapacak birşey yok rahat olanı alacaksın tatlı sıkı oturması kafi.Kilon inişli çıkışlı ise eğerki kilo alıyorsan büyüğünü eğerki kilo veriyorsan ufagını al.... L büyük gelir ...M idealdir...
          Fatih
          ?stanbul
          1978
          Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X