Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SALVIMAR Nebula 7,5mm

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: SALVIMAR Nebula 7,5mm

hayırlı olsun şafak abi
    benim de merak ettiğim bir elbise İnşallah bu yaz 3.5 mm bi tane de ben almayı düşünüyorum
    3 mm smooth yırtılır diye alamıyorduk ya bakalım bu nasıl olur
    Fahrihan Uysal

ALANYA/ANTALYA

tel 0551 554 7938
    mesaj at?n size dönerim

DEMKA ALS ULT?MA C 110

Yorum yap

Asl? orfoz rofoz taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      hayırlı olsun şafak abi
      benim de merak ettiğim bir elbise İnşallah bu yaz 3.5 mm bi tane de ben almayı düşünüyorum
      3 mm smooth yırtılır diye alamıyorduk ya bakalım bu nasıl olur
      Sagol Fahrihan,ins. sanda nasip olur,kesinlikle tavsiye ederim,tabi daha suya girmedim ama bugün yine bir deneyim dedim biraz daha rahat girdim ve biraz daha rahat ettim,belki piskolojik durum,suya girmeden birsey diyemiyecegim,önümüzdeki hafta suya gircem bir deniyecem,3.5mm smooth cok narin yirtilma riski cok,bu sandevic olmasada biraz sandevic elbise gibi,neopren ortasin 1-2 kat malzeme daha var galiba o yüzden biraz saglam,ve yirtilma risikosu diger smoothlara göre cok daha az,evet icinde biraz sIKISmis gibi duruyorum ama kesinlikle öyle hissetmiyorum,birde tabi elbise cok kalin 7,5mm ,kisin yancam icinde
      Kimseye kendinizi anlatmak icin ugrasmayin..Herkes sizi,kendi isine geldigi gibi görür.

Safak
      Almanya/Ruhrpott

sigpic

Yorum yap

iyi günlerde kullanın değişik bir kumaşı var, resimlerden öyle görünüyor. Anladığım kadarıyla sadece ceket aldınız. takım olarak almadınız elbiseyi. sormak istediğim şey ise; gümrüğe ne kadar ödediniz?
        1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
        2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
        Gümü? Cankurtaran
        2* Dal?c?

Yorum yap

hayirli olsun safak agbey güle güle kullan,cok güzel yapmislar resmen insanin gözünü giriyor , yakisir sporasub sk40 yanina .benim agbey de bakti 3,5mm elbiseye ama bu fiyata tövbe etti ve vaz gecti ,simdi baska elbiye bakicak ya sporasub green,cressi scorfano 5mm ,cressi tracina 3,5mm gibi elbiselere ,neyse senin elbise yeni teknoloji ,bildikleri vardir üreten kisiler ,ama 7mm elbise ,ya safak agbey senin gibi adam üsür mü yaaa ;-) slm lar
          Pathos Laser Open Carbon 100
          Sporasub One 105
          Sporasub Sk40 100
          Cressi Geronimo Elite 95
          Cressi Cherokee Open 75
          Salvimar V Pro 75

Güven Yasar
          1975 Hannover/Bozburun/Marmaris

Yorum yap

Asl? Elçin Güner taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            iyi günlerde kullanın değişik bir kumaşı var, resimlerden öyle görünüyor. Anladığım kadarıyla sadece ceket aldınız. takım olarak almadınız elbiseyi. sormak istediğim şey ise; gümrüğe ne kadar ödediniz?
            Elcin Tesekkür ederim,evet degisik kumasi var yumusak degil ama sert de degil,evet sadece üst aldim denemek icin gerek duyarsam alt sonra alirim dedim suan elimde 7mm xxone alt var,elbiseye ve kargoya toplam 1197 TL verdim 238 TL de gümrüge
            Kimseye kendinizi anlatmak icin ugrasmayin..Herkes sizi,kendi isine geldigi gibi görür.

Safak
            Almanya/Ruhrpott

sigpic

Yorum yap

Asl? Ted Bundy taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              hayirli olsun safak agbey güle güle kullan,cok güzel yapmislar resmen insanin gözünü giriyor , yakisir sporasub sk40 yanina .benim agbey de bakti 3,5mm elbiseye ama bu fiyata tövbe etti ve vaz gecti ,simdi baska elbiye bakicak ya sporasub green,cressi scorfano 5mm ,cressi tracina 3,5mm gibi elbiselere ,neyse senin elbise yeni teknoloji ,bildikleri vardir üreten kisiler ,ama 7mm elbise ,ya safak agbey senin gibi adam üsür mü yaaa ;-) slm lar
              Sagol Güven ,evet adamlar harbi güzel birsey yapmis,ohh sk dan baskasi zaten yanina yakismaz jarse dersen kesinlikle scorfano alirdim,favorim.Ya nedemek su 6-8 derece olunca bak ozaman popo nasil donuyo anca nebula kurtarir dedim bir gidemedik dalisa neyse seneye gelince bulusalim.

Safak
              Almanya/Ruhrpott

sigpic

Yorum yap

hayırlısı olsun, trofe dalışlarınız olsun. Merak ettiğim bir şey var bende bu elbiseye merak saldım ama 0-10 için riskli mi olur? çabuk mu paralarız kayalarda? Beden uyumu nasıl? standart bedenler ile uyumlu mu yoksa kesimden dolayı bir beden yüksek mi almak lazım?
                Oktay Ayd?n - 1978
                ?stanbul/Sultançiftli?i
                A(-)rh

Omer caymant e.t roller 105
                ?mersion concept 75

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X