Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

2. El elbise alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 2. El elbise alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

S.a. Arkadaşlar.

2. El kıyafet almak istiyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim ?
    Örneğin kıyafetlerde katlanma izleri vardır. Buralardan çatlama vs. yapar mı ?

Cevap: 2. El elbise alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Kimsin Sen ; güzel soru,

imza alaylarından gerekli bilgileri girebilirsen daha sağlıklı iletişim kurabiliriz. (http://www.zipkinci.com/tanisma/4233...enlenmesi.html)

Aramıza hoş geldin, abi mi desem kardeş mi bilemedim.

Yorum yap

Umarın cevap verecek arkadaşlar çıkar

Yorum yap

Asl? NİZAM taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Kimsin Sen ; güzel soru,

imza alaylarından gerekli bilgileri girebilirsen daha sağlıklı iletişim kurabiliriz. (http://www.zipkinci.com/tanisma/4233...enlenmesi.html)

Aramıza hoş geldin, abi mi desem kardeş mi bilemedim.
        Teşekkürler..

Yorum yap

Sıfır olsa bile önce bedeni doğru bilmek gerekir. İlk elbise tam olsa bile başlarda darmış boğuyormuş gibi gelebilir.
          Katlanma izi pek önemli değil her kullanılan elbisede bir müddet sonra iz kalır. Koltuk altı bacak arası sağlam mı diye bakmak gerekir. Çok kullanılmışsa derin yapılmışsa incelme olabilir yani 5 mm 3 mm e düşebilir . neyse yazacak daha çok şey çıkar. Yalnız yeni iseniz çoğu kişinin elbise içine işediğini bilmiyor olabilirsiniz.. Güzel bir temizlik gerekir.. İşin sonu 200 liralara güzel elbiseler oluyor kalkıp da 150 lira vermeye değmez ikinci el için.. Cazipse alınabilir.
          1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Asl? M. Mert BABAYİĞİT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Sıfır olsa bile önce bedeni doğru bilmek gerekir. İlk elbise tam olsa bile başlarda darmış boğuyormuş gibi gelebilir.
            Katlanma izi pek önemli değil her kullanılan elbisede bir müddet sonra iz kalır. Koltuk altı bacak arası sağlam mı diye bakmak gerekir. Çok kullanılmışsa derin yapılmışsa incelme olabilir yani 5 mm 3 mm e düşebilir . neyse yazacak daha çok şey çıkar. Yalnız yeni iseniz çoğu kişinin elbise içine işediğini bilmiyor olabilirsiniz.. Güzel bir temizlik gerekir.. İşin sonu 200 liralara güzel elbiseler oluyor kalkıp da 150 lira vermeye değmez ikinci el için.. Cazipse alınabilir.
            Öncelikle bilgi için teşekkürler. Bu işeme konusu ciddi mi daha önce duymuştum ama pek inandırıcı gelmemişti Vazgeçtim Yaşasın Taksit

Bir Sorum daha olacak. Marmara denizin de tavsiye edeceğiniz kalınlıklar nelerdir ? 5mm yaz kış giyebilirmiyim ? Yoksa yazın 3mm kışın 7mm olarak 2 tane mi alınmalı ?

Yorum yap

İşeme konusu ciddi hatta soğuk zamanlarda doğal ısıtıcı olarak kullanılır Benim elbise altında ufak delik var aparat tarzı bir şey ile iş görüyor.

5 mm yazın ortasında terletir bunaltır kışın da çoğu kişiyi üşütür.. Kişiden kişiye değişir , ocakta 5 mm elbise ile 5-6 saat kalıyorum belki 4-5 mm yağ tabakam var ama zayıf olsam üşürdüm herhalde. Yani 5 mm tam ortası. Başlangıç için alınabilir sonra ihtiyaç var mı diye bakılır.
              1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Bu iste yeni oldugunu dusunuyorum. 2. El elbise yerine sifir alman daha iyi olur(butcen yeterli ise), iseme konusuna gelince. Bir cok kisi koyveriyor cunku, birde daha yeni oldugun icin ekim sonu gibi balik marmarada bitecek balik gormedigin icinde bosuna dalmana kendini usutmene gerek yok.. Kasima kadar sana 5 mm yeter
                ONUR ALTINKOÇ
                1985 ?STANBUL

Yorum yap

Sezgin Selam,

Marmara için 5 mm imea 5 mm xxl aldım kapıda ödeme ile, daha yenisin benim gibi zannımca malzemeden ne derece anlarsın bilmiyorum.
                  Benim yaptığım gibi abartı olmamak kaydı ile bu tarz bir elbise alabilirsin,

BİLGİ: Boyum 185 CM - Kg 86 Kg - imea XXL içine ilk defa dün girdim ilk 2 3 dk nefesin kesiliyor sonra rahat

Haydi dal sağlıcakla,
                  En son düzenleyen NİZAM; 27.Ağustos.2015, 10:11.

Yorum yap

Guzel bir konu olmuş. Bilgiler için teşekkurler.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X