Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

trygons test

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: trygons test

Ersun abi paylaşım için teşekkürler. Yazacaklarım sana hitaben değildir genel anlamda söylemek isterimki; Trygonsun malzeme kalitesi ve sağlamlığı tartışılmaz ancak bu kadar yüksek fiyatları haketmediğini düşünüyorum. Neredeyse bütün kaliteli mekanizmalar bu ağırlığı taşıyacak kapasitede sağlamdır. Örnek olarak aşağıdaki videonun 30uncu saniyesinden sonra izleyebilirsiniz. Yerli malzemelerin kalitesi şuanda üst seviyelerdedir, tabikide herkes bütçesine ve av stiline göre tercih yapabilir. Kelebeğin yapıldığı malzeme krom olursa çok kolay yamulabilir fakat çelik veya titanyum alaşımlı olursa taş altında sıkışmalar haricinde iri balıklarda dahi kolay kolay yamulacağını düşünmüyorum. Sağlamlık konusunda kişisel görüşüm en az kelebek kadar pimde önemlidir.
    apnea zıpkın ve palet testi - YouTube
    B RH+
    SSI OpenWaterDiver,CMAS*

Sana yap?lan haks?zl?klar? toza, iyilikleri mermere yaz...

Yorum yap

Paylaşım vede tüm bilgiler için herkese teşekkürler.
      BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
      1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Trygons zipkina lafım yok ama sisleri 5 para etmez estetik olsun ağırlığı olsun ne bilim gidişi olsun iyi ama bı yere carptimi 0... Demkanin üstüne sis yok aklınızda bulunsun.
        Body BuiLder
        Performance Freediver

Yorum yap

Bakın aşağıdaki bir kapı barfiksi, kullananlar ya da görenler çalışma mantığını bilirler. Normalde kapı eşiğinin ahşap kısmına basınç uygulandığında orayı çatlatacağını düşünürüz oysa burada ağırlığı kollara yayan ( yandaki, kapının yan tarafına destek olan kollar) ters bir mekanik var böylece kapı ahşabı sizin verdiğiniz gücün tamamını yüklenmiyor.
          Trygons şişlerin kelebek esprisinin de mantığı aynı aslında. En dandik şişi alın ama kelebeği Trygons daki gibi kaliteli bir metalden, çelikten vs üretin, o kelebeği yine kıramazsınız. Ama bu Trygons için iyi bir pazarlama olmuş olur ve şişleri iki kat fiyatla satılır. Akılda kalan şey ne..."Trygons şişler çok sağlam", burada bütün mesele kelebeğin mukavemeti yüksek bir alaşımdan imal olması.
          En son düzenleyen Yusuf Ziya şİPAL; 03.Ocak.2013, 01:22.
          Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Asl? Ferhat şİNGAR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Ersun abi paylaşım için teşekkürler. Yazacaklarım sana hitaben değildir genel anlamda söylemek isterimki; Trygonsun malzeme kalitesi ve sağlamlığı tartışılmaz ancak bu kadar yüksek fiyatları haketmediğini düşünüyorum. Neredeyse bütün kaliteli mekanizmalar bu ağırlığı taşıyacak kapasitede sağlamdır. Örnek olarak aşağıdaki videonun 30uncu saniyesinden sonra izleyebilirsiniz. Yerli malzemelerin kalitesi şuanda üst seviyelerdedir, tabikide herkes bütçesine ve av stiline göre tercih yapabilir. Kelebeğin yapıldığı malzeme krom olursa çok kolay yamulabilir fakat çelik veya titanyum alaşımlı olursa taş altında sıkışmalar haricinde iri balıklarda dahi kolay kolay yamulacağını düşünmüyorum. Sağlamlık konusunda kişisel görüşüm en az kelebek kadar pimde önemlidir.
            apnea zıpkın ve palet testi - YouTube
            yerli malzeme artık yüzümüzü güldürüyor,ben gurur duyuyorum bu tip videoları izledikçe.
            arabistanda filipinliler benim 7-8 yıl önce aldığım apnea competitiona hayrandı,türk malı diye göğsüm kabararak söyledim.

Yorum yap

Asl? Yiğit ZENCİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Trygons zipkina lafım yok ama sisleri 5 para etmez estetik olsun ağırlığı olsun ne bilim gidişi olsun iyi ama bı yere carptimi 0... Demkanin üstüne sis yok aklınızda bulunsun.
              Abi birde demkanın eski şişleri olsa şu kelebek kısmını düşük profil yaptıklarından ve kelebek önündeki yüzükten dolayı ne yazıkki demka benim kullanımıma hitap etmiyor. Bu dediklerim olmasa demkadan başka şiş kullanmam.

Asl? Ersun Büyükgöze taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              yerli malzeme artık yüzümüzü güldürüyor,ben gurur duyuyorum bu tip videoları izledikçe.
              arabistanda filipinliler benim 7-8 yıl önce aldığım apnea competitiona hayrandı,türk malı diye göğsüm kabararak söyledim.
              Yerli markaların gelişimini gördükçe aynı şekilde bende gururlanıyorum abi. Elin yunanı, italyanı vs yapıyorda bizmi yapamıcaz, alasını yapıyoruz. Apnea dünya standartlarında kaliteli malzemeler üretiyor, yeniliklere müşteri yorumuna değer veriyorlar. Ayrıca bugüne kadar oluşan problemlerle birebir ilgilenip, problemi anında çözüyorlar. Amacım apneanın veya başka bir markanın reklamını yapmak değil ama bir Türk olarak yerli malının desteklenmesi taraftarıyım. Umarım değeri bilinip daha iyi noktalara ulaşırız.
              B RH+
              SSI OpenWaterDiver,CMAS*

Sana yap?lan haks?zl?klar? toza, iyilikleri mermere yaz...

Yorum yap

Abi tamlamaya "çölde kutup ayısının tecavüzü sonucu zenci bebeğe hamile kalan isveçli sarışının" hasta oldum

Asl? Yusuf Ziya şİPAL taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Tetiğin şiş kaçırmamasına nefis bir örnek kabul ama birilerinin de kelebek kırılması yüzünden kaçan balık oranının çölde kutup ayısının tecavüzü sonucu zenci bebeğe hamile kalan isveçli sarışının doğumda ölme ihtimali oranından bile daha düşük olduğu gerçeğini hatırlatması gerekiyor Trygons culara. Nedir bu bizim kelebek kırılmaz şovu yahuuuuu
                Kemal Toygar, ?stanbul, 25/04/1978
                sigpic

Yorum yap

ama devamı da var Kemalcim, daha doğumda ölecek birde gerçi ben de yazarken biryerde kopmuştum toparlayamadım
                  Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

yavrular ölmesin,daha 3 çocuk yetmez 5 yapın diyecek tayyıp.neyle bakacaksak

Yorum yap

yusuf abi yaşımın küçüklüğünden dolayı bana laf düşmez ama bence kelebeğin yapılışında çok sert çelik yada çok yumuşak bir metal kullanılmamalı türkler aslında bu demir çeliğin en iyi ustalarından ama firmalar sadece para kazanmak için uğraşıyorlar
                      Selahattin çemrek

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X