Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

trygons test

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• trygons test

uygun yer burası mı tamemin olamadım ama buraya açtım başlığı.

Cevap: trygons test

tetik düşürmeseler şişi kaynatmışlar diyecektim
    Rüstem DER?N
    ?stanbul / Üsküdar
    [email protected]

Yorum yap

bana hasan agcayı anımsattı

Yorum yap

hasan ağcanın test geldi benimde aklıma eklerken,gavur yapmış ama bizim üreticimizde yapıyor dedim içimden.

Yorum yap

Komple tüfeği tanıtan çok güzel bir video olmuş gerçekten.Tüfeğin arka dayamadan bağlamışlar dayama taş gibi duruyor mekanizmanın sağlamlığı şiş kelebeğinin sağlamlığına tepeden tırnağa test olmuş harika.

Yorum yap

burçin muhtemelen görmüşsündür trygons şişin tanıtımında kelebeğe 4 kişi bağlayıp kaldırıyorlar.

Yorum yap

Panik yok arkadaşlar zaten ben bunu sadece mekanizma üzerinde başardım Karbon zipkin şiş üretseydim bu testleri emin olun yapardım.
              Mekanizmamı yapmadan önce çok araştırdım, Trygons mekanizma Bleu benzeri sadece şiş tutan parçada rulman yok. Mekanizma,makara ve zipkin için diğer ekipmanlarda ERMES üzerine tanımam. Neden adamlar zipkinyapmaktan çok ekipmanlarının üzerini yogunlaşmış ve profesyonel olmuşlar.Accessori Roller - ermes-sub
              Bu videonunda hakkını yemek gerek.

Trygons

Bleu
              536-263-13-63
              ADANA
              www.sharksub.com
              [email protected]
              https://www.facebook.com/sharksub

Yorum yap

Tetiğin şiş kaçırmamasına nefis bir örnek kabul ama birilerinin de kelebek kırılması yüzünden kaçan balık oranının çölde kutup ayısının tecavüzü sonucu zenci bebeğe hamile kalan isveçli sarışının doğumda ölme ihtimali oranından bile daha düşük olduğu gerçeğini hatırlatması gerekiyor Trygons culara. Nedir bu bizim kelebek kırılmaz şovu yahuuuuu
                Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Asl? Yusuf Ziya şİPAL taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Tetiğin şiş kaçırmamasına nefis bir örnek kabul ama birilerinin de kelebek kırılması yüzünden kaçan balık oranının çölde kutup ayısının tecavüzü sonucu zenci bebeğe hamile kalan isveçli sarışının doğumda ölme ihtimali oranından bile daha düşük olduğu gerçeğini hatırlatması gerekiyor Trygons culara. Nedir bu bizim kelebek kırılmaz şovu yahuuuuu

Abi bu Trygons şişi kaya oluga vs sapladık kelebeği kırıp almamız gerek, kırılmıyor... Kurtarıcımı çağıracağız ?
                  536-263-13-63
                  ADANA
                  www.sharksub.com
                  [email protected]
                  https://www.facebook.com/sharksub

Yorum yap

kelebek illa balıkta kırılmıyor,taşa sıkıştığındada kırılıyor.
                    en çokta kovukta sıkışan orfoz da kırdım ben şişleri,kelebekten dolayı akya da kaçırdım,orfozda,cobia fish te.
                    tabii bunlar marmara da yada Türkiyede olmadı.ama taşaltında çok kelebek bıraktım marmarada.

Yorum yap

Asl? Hasan AGCA taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Abi bu Trygons şişi kaya oluga vs sapladık kelebeği kırıp almamız gerek, kırılmıyor... Kurtarıcımı çağıracağız ?
                      calaskal kullanıcaz o zaman

Yorum yap

Asl? Ersun Büyükgöze taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        kelebek illa balıkta kırılmıyor,taşa sıkıştığındada kırılıyor.
                        en çokta kovukta sıkışan orfoz da kırdım ben şişleri,kelebekten dolayı akya da kaçırdım,orfozda,cobia fish te.
                        tabii bunlar marmara da yada Türkiyede olmadı.ama taşaltında çok kelebek bıraktım marmarada.
                        Ersun bu söylediklerinle istatistikleri alt üst ettin
                        Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

bende mi bi tuhaflık var acaba
                          apnea şişide hesaba katarsak normal bence,offshore da suya her giriş en az 2-3 trofe olunca şiş dayanmıyor.
                          bu arada kelebek kırılmadan ip kopuyor diye misina yerine ince çelik halat yapıyordum.
                          platform da balık kaynıyorken hangi istatistiğe uyarki zaten.

Yorum yap

Yukaridaki yorumları okudum. Merak ettigim su aslında. Oradaki testteki uc lastiğin yada normal kullanimdaki lastiğin tetik mekanizması uzerindeki baskısı ile adamın ve ağırlığın mekanizma uzerindeki etkisi ne kadar birbirine yakin yada uzak? Yusuf Ziya'ya katılıyorum. Normal şartlarda kelebek kırılması ile balik kaçırmanız icin 30 kilo üstü akya yada ters atisla kaya icine girmiş en az 15 kiloluk bir orfozu vurmanız gerekiyor. Ama ne olursa olsun saglam malzeme uzun ömür demektir, egilmeyen sis, yolda bırakma ihtimali dusuk sarf malzemesi demektir. Trygon hiç kullanmadım. Ama sisleri nerdeyse bir yerli tufek parası. Video paylasimi yapan arkadasa tesekkur ederiz.
                            Ardahan Dikme
                            [email protected]
                            Kuzey Egeliler____
                            Extrablatt geri döndü.
                            Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

6-7 kiloluk orfoz bile kelebeği kırabiliyor bazen,liman blokları arasında vurulunca çok ciddi mukavemet gösterebiliyor.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X