Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Krom mekanzima yapımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

MEVCUT TETİK MEKANİZMASI ÇİZİMLERİNİ BANADA GÖNDEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM. [email protected]

Yorum yap

Merhaba Çağlar Bey,
      Rica etsem bana da gönderebilir misiniz?Belki bu arada bazı update ve upgrade'ler bile olmuştur
      :D
      şimdiden teşekkürler
      Sea you...

Serdar ALTINB?LEK

Yorum yap

arkadaşlar,dosyayı sitemize upload ettim..sorunsuzca alabilirsiniz..link:

http://zipkinci.com/galeri/download.php?image_id=10428

ya da resim galerisinden zip dosyası olarak indirebilirsiniz.dosya adı aaa.zip

kolay gelsin
        Ça?lar Malo?lu
        1966-?zmit
        [email protected]
        05352793448

Yorum yap

Bulunduğum şehirde 7-8mm 316 paslanmaz bulamadım 3mekanızma yapımına yetecek malzemeyi nasıl temin ederim. Nekadarlık bir tabaka gider.

Yorum yap

Eveet paslanmazları aldım şimdi sıra kestirmeye geldi. Ama yan tarafında ip bırakma tertibatı olan el yapımı zıpkınların ölçülü çizimlerini görmedim bana ip bırakma kısmının ölçüleri lazım yardımcı olurmusunuz?

Yorum yap

http://zipkinci.com/forum/viewtopic....481&highlight=

Yorum yap

arkadaslar makara ve zıpkın ipini bırakan mekanizmayı incelemeniz için linki incelemenizde fayda var
                http://www.stefano-soriano.it/arbaff...ocostruito.htm

Yorum yap

Çağlar bey kusura bakmayın ama bende rica edebilirmiyim, teşekkürler, iyi yıllar.... [email protected]

Yorum yap

Explorer Nickli Üyeden Alıntı
                    Tunç,autocad kullanıyorsan sana çizim gönderebilirim
                    abi bende bu işe merak saldim ahsap kısmını halletıkte tetıkte takıldık banada gonderırsen sevınırım...

Yorum yap

ösg Nickli Üyeden Alıntı
                      Eveet paslanmazları aldım şimdi sıra kestirmeye geldi. Ama yan tarafında ip bırakma tertibatı olan el yapımı zıpkınların ölçülü çizimlerini görmedim bana ip bırakma kısmının ölçüleri lazım yardımcı olurmusunuz?

fazlı kardeşim... ben paslanmazları bulamıyorum... adres verebilirsen bende alırım......

Yorum yap

cağlar abı ben de outocad vardı ama cıktısını hocaya verdım bana bırseyler eksık bunda dedı.. rıca etsem senın outocad dde alabılır mııyım.. [email protected]

Yorum yap

balikciguzeli34 Nickli Üyeden Alıntı
                          cağlar abı ben de outocad vardı ama cıktısını hocaya verdım bana bırseyler eksık bunda dedı.. rıca etsem senın outocad dde alabılır mııyım.. [email protected]
                          afedersin,ne istediğini tam anlayamadım...çizimde mi birşey eksik,dosyadamı sorun var ve benim autocad den neyi vermemi istiyorsunuz?
                          Ça?lar Malo?lu
                          1966-?zmit
                          [email protected]
                          05352793448

Yorum yap

selam cağlar autocad çizimlerini banada atabilirsen çok sevinirim.

[email protected]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X