Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Ustası Aranıyor :)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ustası Aranıyor :)

Merhabalar... Arkadaşlar elimde aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bir tetik mekanizması var. Yaklaşık 7-8 yıl önce yine bu forumdan birinin (kim olduğunu yine hatırlayamıyorum) aracılığı ile bu tetik mekanizmasını almıştım. Uzun bir süre kullanmadan bir kenarda durdu. şimdi kullanmak istiyorum ancak bu mekanizmanın kime ait olduğunu da merak ediyorum. Forumdan buna çok benzer mekanizmalar buldum ama bununla birebir aynı değildi. İçinizde bu mekanizmanın kimin elinden çıktığı hakkında fikri olan varsa çok sevinirim.

2. sorum da bu mekanizmanın tetiği çok hassas. Hassas tetiğe çok alışık değilim. Bu hassasiyeti azaltmak için yapabilecegimiz bir şey var mı? Yoksa bu hassasiyete alışmam mı daha mantıklı? Yardımcı olan çıkarsa çok sevinirim.

Yunus KIRIL (1984)

?zmir-Çanakkale

Cevap: Ustası Aranıyor

Atila yilmaz abinin ilk yaptigi mekanizmalara benziyor iletisimi 0535 277 7032 sorabilirsin..
    sigpicRifat KARABABA (ab rh+)

?zmir

Yorum yap

Öztan küçüğün mekanizmasınada benziyor.
      Zor bir i?i yapmas? için her zaman tembel birini seçerim. Çünkü tembel ki?i o i?i yapman?n en kolay yolunu bulur.
      (Bill Gates)

1981 Musti
      AB RH (+)

Yorum yap

Mekanizma Atilla Yilmaz abiye aittir
        dogru ustadir.
        ONUR ALTINKOÇ
        1985 ?STANBUL

Yorum yap

Birol şENKUL'un mekanizması.6-7 sene önce bende almıştım.
          Nuri ERGUN
          Ayval?k Sar?msakl?dan slmlar

Yorum yap

Re: Ustası Aranıyor

Cevaplar çin çok tesekkur ederim. Sanirsam Birol beyin. Detayları kendisine sorayim.
            Yunus KIRIL (1984)

?zmir-Çanakkale

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X