Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şiş deliği açmak

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• şiş deliği açmak

selamlar ,kırılan şiş ucları , kısaltmak istediğimiz şişlere yeni kelebek deliği ve şiş ipi deliği nasıl açarız göstermek istedim , bu arada matkap stanttı ile güzel oluyor dümdüz inebiliyoruz (marka önemli değil ufak işlerimizi hepsi görür ), tabi benim şarjlı el matkabıyla bile şiş deliği açmışlığım var : 2mm kaliteli metal uc ile yavaş yavaş bastırarak iniyoruz sağlıcakla kalın

En son düzenleyen Umut UZEL; 12.Mayıs.2015, 19:35.
    Yavuz YILDIRAN
    1985 - ÜNYE
    sigpic
    algoritma_9@hotmail.com
    cep: 555 747 78 31
    z?pk?n avlar?m: http://www.youtube.com/user/unyem52

Cevap: şiş deliği açmak

Yavuz güzel paylaşım için teşekkür ederim en kısa zaman da stantı almak lazım.
    En son düzenleyen BLACKMAMBA 77; 10.Kasım.2014, 10:31. Sebep: harf değişikliği.
    "Bugün Sabaha ç?kan herkes misafirdir ,yan?ndaki mal ödünçtür.Misafir ise yolcudur
    emanet de iade edilecektir''.

?erif Eren SUNGUR 1974 TA?KÖPRÜ / YALOVA
    Amatör Bal?kç?/Amatör Z?pk?nc?/Kara Avc?s?.
    "Deniz benim için hayatt?r"
    sigpic

Yorum yap

Çok faydalı bir paylaşım. Teşekkürler.
      Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
      sigpic
      " Dive4Life "
      Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Eline sağlık güzel olmuş, rodajıda tamam.

Yorum yap

Ne zamandır aklımdaydı almak iyi oldu konuyu gördüğüm, emeğine sağlık Yavuz abi
          Kesme işi kolay da delik zor, dramel tarzı aletler de iş görür herhaldeHaftaya deneyelim bakalım, ne olacak
          1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

ben su ile soğutarak yapıyorum aynısını, metal özelliğini kaybetmesin diye...
            Türel Tanr?ver
            Manavgat Antalya
            505 396 92 33

Yorum yap

herhangi bir sıvı yağ kullanırsanız soğutmada daha faydalı olur , matkap alttan çıkış yaparken çok ısınma olursa vede su olaya dahil olursa alaşımlı metaller su alabilir.(yani sertleşebilir)
              Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Paylaşım için teşekkürler..110 luktan 100 lüğe oradan 90 lığa ve en son emeklilik için 82 liğe görevlendirilen şişlerim oldu..

Misina deliği ile kelebek deliğinin paralel olması önemli..Kelebek için delik delerken:misina deliğinden bir ip geçirir ve ipe ağırlık bağlarsanız yerçekimi sayesinde dünyanın en kusursuz paralelini sağlamış olursunuz.. Ağırlık sayesinde ip yere 90 derece olacak ve dolayısıyla ip ve matkap ucu kusursuz paralel olur..
                UFUK
                1983

Yorum yap

Makine kimyanin alti uclari cok basarili diger uclara gore biraz pahali ama en azindan delerken kirilmiyor ayrica karbon celigi uc nitrit kaplama uc veya titanyum uclar bulursaniz cok dah iyi olir ama onlarida set halinde satiyorlar

Yorum yap

Asl? zek_tani taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Makine kimyanin alti uclari cok basarili diger uclara gore biraz pahali ama en azindan delerken kirilmiyor ayrica karbon celigi uc nitrit kaplama uc veya titanyum uclar bulursaniz cok dah iyi olir ama onlarida set halinde satiyorlar
                    huseyin abi bu kullandığım bosh markaydı orta kalite uclar la bile açılıyor da çok yüklenmeden yavaş yavaş inmek gerekiyor titanyum falan daha sağlam tabi ki..
                    Yavuz YILDIRAN
                    1985 - ÜNYE
                    sigpic
                    algoritma_9@hotmail.com

Yorum yap

Asl? M. Mert BABAYİĞİT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Ne zamandır aklımdaydı almak iyi oldu konuyu gördüğüm, emeğine sağlık Yavuz abi
                      Kesme işi kolay da delik zor, dramel tarzı aletler de iş görür herhaldeHaftaya deneyelim bakalım, ne olacak
                      Merhaba Mert kardeşim;
                      WOLFCRAFT Sütunlu Matkap Standı 160X500X230mm
                      Ben Hepsiburada.com dan aldım,her türlü matkaba uyuyor ayrıca delme gücünü kontrol edebildiğin için uç kırma olmuyor.Ufuk beyinde dediği gibi paralel delik açmayı kolaylaştırıyor.Sağolsun Yavuz bey önemli bir tamirat işini bizimle paylaşmış.
                      "A?k?m Yeni Foça"
                      MEHMET AD?L GÜR-?ZM?R
                      AB (RH+)

Yorum yap

Asl? Mag taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Merhaba Mert kardeşim;
                        WOLFCRAFT Sütunlu Matkap Standı 160X500X230mm
                        Ben Hepsiburada.com dan aldım,her türlü matkaba uyuyor ayrıca delme gücünü kontrol edebildiğin için uç kırma olmuyor.Ufuk beyinde dediği gibi paralel delik açmayı kolaylaştırıyor.Sağolsun Yavuz bey önemli bir tamirat işini bizimle paylaşmış.
                        mehmet hocam bende wolfcraft aldım herhalde aynısı inceleme videosu da paylaşmıştım :

bizim ufak işlerimizi görmek için çok iyi , dimdik inebilirim diyen stantsız bile delebilir şişi zor ama yapılıyor...
                        Yavuz YILDIRAN
                        1985 - ÜNYE
                        sigpic
                        algoritma_9@hotmail.com

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X