Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Omer şişe 3. çentiği açtirdim sorum şu;

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Omer şişe 3. çentiği açtirdim sorum şu;

Asl? pasa35 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    koyduğunuz şiş güldiken kapalı kafa kullanıyorsanız zaten bunu kullanamazsınız.güldiken veya sharkfin şişlerde en az 3fin oluyor zaten
    Kapali kafa ama açık kafaya donuyor

Yorum yap

Asl? geheim taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Kapali kafa ama açık kafaya donuyor
      acık kullanırsanız herhangi bi güldiken veya sharkfin olabilir.hepsi 3finli
      Erman Doyum
      13-07-1984
      ÇE?ME/?ZM?R

Yorum yap

zıpkınla daldım sıktım kayaya geldi hatta saplandı ama ne bükülme ne kırılma süper maaşallah...

Yorum yap

Asl? KARADAN DENİZE taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Bence sorun olmaz taş altına da kullanabilirsin. Ama senin tüfek ateşliyse sanırım patlamaz suda
          2gün önce discoveryde mytbuster programında silahların suda ateşlemesinin deneyini yaptılar abi patlıyo walla ama mermi çok kısa mesafede duruyo hemen

Yorum yap

ben kapalı kafa pathos pro 100ümde bu şişten kullanıyorum hiç sıkıntı yaratmadı takılma vb öneririm tabi ben 6.75 kullanıyorum çift 16 kombinasyonuyla. aynı zamanda 3 çentik ilk çentiği kurma için baya yakında tutmuşlar 2 hamlede çok rahat kullanılıyo.
            En son düzenleyen Kayhan YILDIRIM; 25.Mart.2012, 10:31.

Yorum yap

Asl? BerkerAyyildiz taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              ben kapalı kafa pathos pro 100ümde bu şişten kullanıyorum hiç sıkıntı yaratmadı takılma vb öneririm tabi ben 6.75 kullanıyorum çift 16 kombinasyonuyla. aynı zamanda 3 çentik ilk çentiği kurma için baya yakında tutmuşlar 2 hamlede çok rahat kullanılıyo.
              merhaba
              kapalı kafa ve çift 16. güzel kombinasyon hemde kapalı kafa. bu durumda biri kaplinli diğeri çevirme mi lastiklerin ?
              100 cm pathos pro ya kaç santim omer şiş kullanıyorsunuz. ve lastik markaları neler. aydınlatırsanız sevinirim. bende pathos 100 var şiş ve lastik değişmeyi düşündüğümden soruyorum ve kombinasyonunuz nasıl hedefi vurmada ve nokta atışında ?

iyi dalışlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X