Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

yay çeliği şiş pas sorunu

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• yay çeliği şiş pas sorunu

arkadaşlar yay çeliğin den yaptığım şiş ilk dalışta paslandı, bu konuda bilgisi olanlardan yardım istiyorum.birde krom şiş kullanan varmı performans nasıl , ben 6 mm den yaptım ama ortasından tuttuğumda yay çeliği kadar düz durmadı vibrasyon fazla olur gibi geldi . bununda pas sorunu yok. kullanan lardan yardım......

Cevap: yay çeliği şiş pas sorunu

Krom şiş yay çeliği kadar sağlam olamaz, pasın yutulmasının yenmesinin bir zararı yok zaten balığın üstün de de kalmaz tek zararı görüntü olur bu çözümüde krom nikel kaplama yapan bir yer bulabilirseniz orda kaplatın çok şık durur ve paslanmaz.

Yorum yap

eskiler tetanoz yapar derlerdi... paslı pek içeme sinmedi kaplamayı bi deneyelim bakalım...

Yorum yap

bende yay celigi alıp şiş yaptım ama paslanmadı hatta orjınal apnea şişim 3 ay dipte kaldı 3 ay sonra cıkardım genede paslanmamıştı senin malzeme yay çeligi degil bence

krom şiş daha kolay işleniyor ve paslanmıyor ama çok kolay yamuluyor ve düzeltmekte mümkün olmuyor ucu düzelse sonu yamuluyor birde yay çeliginden daha agır oldugundan tüfegın dengesini bozabilir

çok profosyonel ekipmanın yoksa şiş yapmak zor is ugrasmaya degmiyor bence
        KEREM UÇAR
        1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

Asl? alperen976 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          eskiler tetanoz yapar derlerdi... paslı pek içeme sinmedi kaplamayı bi deneyelim bakalım...
          Ben kana karısırsa yani bi yerine paslı civi vb batarsa tetannoz yapar diye duydum dogrumu bilmem
          sigpic
          Deniz BULUÇ
          1996
          ?zmiR/FoçA

Yorum yap

Asl? keremkaptan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            bende yay celigi alıp şiş yaptım ama paslanmadı hatta orjınal apnea şişim 3 ay dipte kaldı 3 ay sonra cıkardım genede paslanmamıştı senin malzeme yay çeligi degil bence

krom şiş daha kolay işleniyor ve paslanmıyor ama çok kolay yamuluyor ve düzeltmekte mümkün olmuyor ucu düzelse sonu yamuluyor birde yay çeliginden daha agır oldugundan tüfegın dengesini bozabilir

çok profosyonel ekipmanın yoksa şiş yapmak zor is ugrasmaya degmiyor bence

aldığım yer yay malzemeleri satan bir yerdi . belki bunların farklı türleri vardır.işlemesi delme haricinde pek sorun olmadı delmek için sen nasıl bir uç kullanıyorsun.

Yorum yap

nıkelaj kaplama yaptır hıc bı sorun olmaz ayrıca balıgı zaten cıg yemıyorsun kızartıgın ıcın tetanoz olma olasılıgın ortadan kalkıyor eger nıkelaj kaplama yapamıyorsan gonder bana ben kaplayıp gondereyım sana gerı merak etme

Yorum yap

Asl? alperen976 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                aldığım yer yay malzemeleri satan bir yerdi . belki bunların farklı türleri vardır.işlemesi delme haricinde pek sorun olmadı delmek için sen nasıl bir uç kullanıyorsun.
                işte butun sorun orada delebilseydim tamam olacaktı topuk yuvası ve centıkler ege ıle acılıyor benım evsahıbının atolyesı var orda topuk delıgını acmıs acana kadarda 2 tane uc kırmıs 2 tanede ben kırdım 2 şiş ve acmam gerekn 1 topuk 2 kelebek yuvası 3 delık daha var ama oylece duruyorlar
                elmas uç kullanmak lazımmış bende tam bılmıyorum ama yakınında sanayı varsa oralarda deldırırsen daha ıyı kıracagın ucların masrafından daha ucuz olur
                KEREM UÇAR
                1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

arkadaşlar bende de rob allen şiş var çok fena pas sorunu yaşıyorum, nikelaj kaplamayı nerede yaptırabilirim bilmiyorum ama nikelaj boyalar var Krom / Nikelaj Sprey 400 Ml onunla boyasam nasıl olur bilgisi olan var mı?
                  Ümit B?N?C?
                  umitbinicii@gmail.com
                  Y?ld?z Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberle?me Müh.
                  0 Rh+

Yorum yap

paslanmaz yay çeligi al karaköyde arap camii nin karşısında kurşunlu hanı bul zeminde paslanmaz yay çeligi satan bi firma var ismini hatırmayamadım şişi işledikten ucundan biyere as sonra sararana kadar şalama ile ısıt on numara şiş olur ben kullanıyorum .

Yorum yap

Arkadaşlar,
                      Elmas ucu el matkaplarında yada dik matkap tezgahlarında kullanamazsınız, çok sert ve kırılgan olduğu için. CNC tezgahlarda kullanıma uygundur. Siz hırdavatçıya gittiğinizde ALTIN SERİSİ matkap ucu isteyin. hem bileme açısı ve ucu çok farklıdır hemde sert malzemeleri de rahatlıkla deler. Rengi altın sarısıdır genelde, adet fiyatı 3-5 arası değişir, elmas uçtan çok daha ucuz ce elde kullanım için en iyi takımdır.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X