Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

acil yardım

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• acil yardım

herkese iyi akşamlar.bu gün şişimin ucunda ki balığın cıkmaması için kelebek gibi olan yer düştü.fark etmediğim için bulamadımda.o parca bulunuyormudur yoksa tekrar şiş mi almam lazım.yarın tekrar dalmaya gitcem gecici cözümler de varsa süper olur.zıpkınım apnea powerpoint.yardımcı olursanız cok sevinirim.

Cevap: acil yardım

iyi akşamlar. kardeş aynı şe benımde basıma geldi konserve kapagından yaptım elimdeki imkanlarla yarın ki dalışını idare ederdiye düşünüyorum . balıgı kıçtan urmassan kolay kolay eğilmiyor. kelebeğin yedekleri satılıyor uygun fiyatlı pmiyle beraber takım. şiş almana gerek yokbence. alacak oldugundada bir kaçtane çantanda bulunsun ben genelde şamandramda hep bir takım gezdiriyorum.

Yorum yap

Zıpkın malzemesi satan her yerde bu parçadan bulabilirsiniz...
      Kelebegi, pimi ile beraber veriyorlar, 2 tanesine 5 tl gibi bişey verdim diye hatırlıyorum...
      Yeni şiş almanıza gerek yok

kyhnyldrm@hotmail.com
      https://twitter.com/kyhn_yldrm
      http://www.icimdekidusman.com
      '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Asl? Depdeli taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        iyi akşamlar. kardeş aynı şe benımde basıma geldi konserve kapagından yaptım elimdeki imkanlarla yarın ki dalışını idare ederdiye düşünüyorum . balıgı kıçtan urmassan kolay kolay eğilmiyor. kelebeğin yedekleri satılıyor uygun fiyatlı pmiyle beraber takım. şiş almana gerek yokbence. alacak oldugundada bir kaçtane çantanda bulunsun ben genelde şamandramda hep bir takım gezdiriyorum.
        abi senin dediğin yöntemi pek anlamadım.ama şiş o kadar para vermeye gerek kalmadığına sevindim

Yorum yap

Apnea malzeme satan yerlerden yedek kelebek bulabilirsin Kayhan haklı ikisini 5 liraya aldım bikaç ay önce.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X