Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şiş Teknik Resmi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: şiş Teknik Resmi

Bence de bu cok ciddiye alinmasi gereken bir konu sis gercektende oldürücü olabilecek bir silah paslanmaz yay celiginden baska bir malzeme kullanmak ciddi kazalara sebeb olabilir.
    faydali olabilecegini dusunerek linki size yolluyorum

Google
    buda malzeme tedarikcisi
    Google

Yorum yap

İlgine teşekkürederim.
      536-263-13-63
      ADANA
      www.sharksub.com
      sharksub@sharksub.com
      https://www.facebook.com/sharksub

Yorum yap

şişimizde bitti....

Sonundurumu ham civa çeliği olmuştur. Güldikenler yapıştırıldı.

536-263-13-63
        ADANA
        www.sharksub.com
        sharksub@sharksub.com

Yorum yap

Selamlar, ham civa celigi cok paslanici bir malzemedir.üzerine bir kaplama yaptirmaniz daha uygun olacaktir.En azindan paslanmayi geciktirir.Ben olsaydim en arkadaki sisi tutan centigin frezelenmesi islemini radius olarak actirirdim yük tutan o kisimda bir köse birakmak kirilma yolu birakmak gibi geliyor bu durum .Sakin yanlis anlasilmasin civa celigiyle cok ugrasmis biri olarak sadece malzemenin zayif taraflarini degerlendiriyorum.Bu arada tabiki geldiginiz son durumda gayret ve azminizde tebrikleri hak ediyor

Yorum yap

Asl? zipear taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Selamlar, ham civa celigi cok paslanici bir malzemedir.üzerine bir kaplama yaptirmaniz daha uygun olacaktir.En azindan paslanmayi geciktirir.Ben olsaydim en arkadaki sisi tutan centigin frezelenmesi islemini radius olarak actirirdim yük tutan o kisimda bir köse birakmak kirilma yolu birakmak gibi geliyor bu durum .Sakin yanlis anlasilmasin civa celigiyle cok ugrasmis biri olarak sadece malzemenin zayif taraflarini degerlendiriyorum.Bu arada tabiki geldiginiz son durumda gayret ve azminizde tebrikleri hak ediyor
            Paskonusunda pekte üzerine düşmüyorum. Dalıştan sonra tatlısu ile yıkar yağlarım, gittiği yerekadar.

Enarkadaki çentik için, buşekilde modellerde var onları örnek alarak butür bir çentik açtık. Radüs açmak yükün dağılımı için daha iyi oan düşünemedik, aydınlatmanız için teşekkürederim.Bir sonraki malzememizde radüs yaparım.

Asıl amacımız freze işlemesinin yapılabilirliğini görmekti.

Oda bizi tatmin etti, şimdi doğru metali bularak bu işlemleri tekrarlamak ve arkadaşlarla paylaşmak kaldı.
            536-263-13-63
            ADANA
            www.sharksub.com
            sharksub@sharksub.com

Yorum yap

Bayaa uğraşmışsınız ama sonuç güzel olmuş. şişlerin mekanizmaya girdiği yeri Kaya beyin söylediği gibi yuvarlak kestirin derim.
              Malzeme olarak ise kalitesi kanıtlanmış markaların kullandıkları malzemeleri kullanmaya çalışın derim.
              Örn:
              Demka AISI 301 1800N/mm2 kullanır ki bu malzeme demkanın söylediğine göre 51-52 hrc sertliğe ulaşabiliyor,
              Trygons 52 hrc sertliğe sahip malzeme kullanır bizde yanlış hatırlamıyorsam Javelin bu malzemeden şiş imal ettiğini söylüyordu,
              yine önde gelen şiş imalatçılarından Salvi bazı modellerinde sanvik 52hrc ve bazı modellerinde de 174ph malzeme kullanıyor.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X