Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Kompozit Pala Yapmak Istiyorum Ama ?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kompozit Pala Yapmak Istiyorum Ama ?

Merhaba arkadaşlar,

Karbon fiber pala yapmak istiyorum ama araştırmalarim sonucunda astari yüzünden daha pahalıya geldiğini gördüm. Bu nedende ötürü kompozit pala yapmak istiyorum fakat internette az da olsa detaylı bir dokümana ulaşamadım. Erdoğan YAPICI abimize edilen teşekkür yazılarını okudum uygulayan arkadaslarin çalışmalarını izledim harika olmuş. Velhasıl kelam detaylı dökümani yada Erdoğan Yapıcii ya ait video arşivinde olan paylasirsa çok sevinirim.

Sevgi ve saygılarımla.

Sağlıklı Dalişlar..

Cevap: Kompozit Pala Yapmak Istiyorum Ama ?

Ben soyliyim onunda astari yuzunu geciyor Birde acemice yapilmis bu denli kiymetli bir malzemeden dogacak bir kazanin riskinede degmez. Bence yerli yapim bir pala al kullan. Apnea, nitrosub, turksub, fondeep

Illede yapicam dersen, facebookdan Erdogan abiye ulasabilirsin. Fakat belirttigim sebepten oturu, baskasinin videodan kendi yaptigi palayla aldigi riske ortak olmamak icin videoyu kaldirmisti.
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
    X